Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Szyk i elegancja na „polskim Ascot”
gałkowo master stylizacje gwiazd

Szyk i elegancja na „polskim Ascot”

Przez trzy dni mała wieś na Mazurach tętniła życiem w związku z trwającymi tam zawodami jeździeckimi. Gałkowo Masters przyciągnęła nie tylko znakomitych jeźdźców, piękne konie, ale również tłumy celebrytek żądnych uwagi. Zobaczcie ich stylizacje!

Gałkowo Masters może poszczycić się kilkunastoletnią tradycją i międzynarodową rangą. Impreza organizowana przez Karolinę Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko na terenie ich posiadłości cieszy się popularnością nie tylko wśród miłośników jeździectwa. To również jedno z elegantszych wydarzeń w sezonie, które jest świetną okazją do zaprezentowania nietypowych kreacji. Znane celebrytki zjeżdżają do Gałkowa, aby niczym w brytyjskim Ascot, pokazać się w szykownych wieczorowych sukniach i designerskich nakryciach głowy. Która gwiazda w tym roku wyglądała najlepiej i zasłużyła na pochwałę? I kto wybrał najciekawsze nakrycie głowy?

Fascynatory w angielskim stylu

Karolina Ferenstein-Kraśko dba o prestiż swojej imprezy, dlatego wymaga, aby jej goście pokazali się w odpowiednich stylizacjach na miarę angielskiej arystokracji. Pożądanym zestawem jest elegancka sukienka i stylowe nakrycie głowy. W tym roku zadaniu podołały Weronika Książkiewicz i Anna Kalczyńska. Zdecydowanie najefektowniej na wyścigu prezentowała się Weronika, która długą popielatą suknię z czarną koronką zestawiła z szarym fantazyjnym fascynatorem. Podobny styl, jednak w kolorze żółtym, wybrała Anna Kalczyńska. Prezenterka postawiła na długą kreację z żakardowym wzorem oraz adekwatne nakrycie głowy z wystającymi białymi piórami. Wyszła naprawdę światowo, choć widok pięknych powłóczystych sukni na piaszczystym podłożu trochę nas niepokoi.

Romantyczne słowiańskie wianki

Nakrycie głowy w angielskim stylu może mieć różną formę, dlatego niektóre gwiazdy zdecydowały się zastąpić tradycyjny kapelusz czy fascynator słowiańskim odpowiednikiem – wieńcem z kwiatów.  Takie rozwiązanie na pewno było bardziej twarzowe. Natalia Klimas jest świadoma zmysłowości czerwieni, co potwierdził jej czerwony total look. Koronkowa sukienka i wielkie kwiaty na głowie stworzyły naprawdę udany duet, jednak stylizację popsuły zbyt ciężkawe beżowe botki. Gdyby aktorka zdecydowała się na zgrabniejsze obuwie, jej strój byłby hitem imprezy. Pozytywne wrażenie wywarła także Karolina Szostak, która na każdą okazję zakłada kreacje podkreślające jej nową szczuplejszą sylwetkę. Tym razem prezenterka wybrała białą koronkową suknię od Łukasza Jemioła oraz wianek z pastelowych kwiatów. Boho look Karoliny wzbudzał zachwyt zgromadzonych, a jej romantyczny wieniec wygrał w konkursie na najlepsze nakrycie głowy zawodów.

[poll id=”105″]

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.