Kategorie

impreza zimą

Szykujesz się na imprezę w zimie? Tych błędów nie popełniaj

Karnawał w pełni, a co to oznacza? Imprezy! Zanim jednak wybierzesz się z przyjaciółmi na szaloną noc do klubu, zobacz, jakie błędy robisz, tworząc swój zimowy party look. Najwyższa pora przestać je popełniać!

Mini + szpilki w zimie

Słyszysz impreza, myślisz mini i szpilki! No tak, zazwyczaj to najbardziej adekwatny wybór, jednak nie w sytuacji, gdy słupki rtęci spadają poniżej zera! No nic, musisz się pogodzić z faktem, że będziesz wirować na parkiecie bardziej ubrana, niż zazwyczaj – co nie oznacza, że nadal nie będziesz wyglądała seksownie! Co proponujemy? Wcale nie musisz rezygnować z krótkiej sukienki, wybierz jednak fason z długim rękawem. Zamiast szpilek, na stopy załóż seksowne kozaki za kolano lub skarpetkowe botki z elastyczną cholewką, które pięknie wydłużają nogi. Będzie Ci ciepło, wygodnie i nadal możesz czuć się imprezowym wampem!

Sukienki mini z długim rękawem:

Alternatywne dla szpilek buty: 

Najdroższe buty na imprezę – czy to dobry pomysł?

Błyszczące, pachnące nowością, skrupulatnie pielęgnowane szpileczki, na które bardzo długo zbierałaś, kuszą Cię, żebyś „zabrała je” na imprezę? Szybko oddal od siebie tę myśl! Każda z nas dobrze wie, że gdy wrócisz do domu po całonocnych szaleństwach, będą one w opłakanym stanie. Brudne, obdarte i dalekie od ich idealnego wyglądu w dniu zakupu. Dlatego, radzimy zdecydować się na buty, za którymi nie uronisz żadnej łezki. Najlepiej, niech będą czarne i niezbyt drogie! W końcu idziesz się bawić, a nie co chwilę przecierać chusteczką swoje idealne szpileczki.

Niekomfortowy kombinezon

Impreza i kombinezon? Uprzedzamy, to nie jest dobry pomysł! Bez wątpienia jest to niezwykle stylowy element naszej garderoby i prawdopodobnie wyglądasz w nim obłędnie… ale przyznaj – nie należy on do najbardziej praktycznych. Wyobraź sobie scenariusz – Ty, drink, kolejny drink…, toaleta i mission impossible, aby ściągnąć z siebie kombinezon. Oj, nie życzymy nikomu takiej historii. Dobrze wiesz, jak trudno założyć na siebie kombinezon, a tym bardziej, jak ciężko sprawnie się go pozbyć. Chyba nie warto aż tak utrudniać sobie życia, prawda?

Co założyć zamiast kombinezonu:

Dodatki, które tylko przeszkadzają

Zawsze na parkiecie znajdzie się ktoś taki, kto chce być bardziej cool i na imprezę w klubie zakłada przeciwsłoneczne okulary. Nie idź w jego ślady. Niestety, większość ludzi pomyśli, że chcesz ukryć nadmiar alkoholu lub… innych substancji, niż potraktują ten dodatek jako modne akcesorium, w którym wyglądasz stylowo. Odradzamy również zakładanie na imprezę dużych, ciężkich kolczyków, w szczególności kół. Przede wszystkim nie jest to rozsądne, ponieważ ktoś, nawet niechcący, może uszkodzić Cię podczas tańca, a dodatkowo jesteśmy przekonane, że po pewnym czasie zwyczajnie zaczną Ci ciążyć i przestaną być ładnym świecidełkiem na Twoich uszach, a utrapieniem, które będziesz chciała schować do torebki.

Lepiej zdecyduj się na:

Zobacz również mini torebki idealne na imprezę:

 

Fot.:Shutterstock

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment