Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Takiej Lewandowskiej szybko nie zobaczycie. Zrobili jej zdjęcie w barze
Anna Lewandowska nosi szerokie spodnie

Takiej Lewandowskiej szybko nie zobaczycie. Zrobili jej zdjęcie w barze

Anna Lewandowska uraczyła nas serią zdjęć ze swojego bogatego w rozrywkę weekendu. Trenerka wybrała się na 80. edycję Festiwalu Filmowego w Wenecji, pokaz mody i na uroczystą kolację wśród gwiazd. Po tych wydarzeniach najwyraźniej musiała wrzucić na luz – na Instagramie pokazała fotkę, na której wyleguje się na kanapie w barze. Na tę okazję włożyła spodnie, które pozwoliły jej odpocząć od dopasowanych kreacji. 

Sportowa codzienność Anny Lewandowskiej uległa zmianie. Trenerka jest już nie tylko guru fitnessu, ale od dłuższego czasu próbuje swoich sił jako modowa trendsetterka, dlatego chętnie wybiera się na medialne wydarzenia, na których bryluje na czerwonym dywanie wśród innych osobowości show-biznesu.

Ostatnio pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Wenecji, na którym zaprezentowała się w kilku kreacjach: garniturowej maxi w czarnym kolorze, ale i oliwkowej sukni od Armaniego. Może chodzenie w nich to dla Lewandowskiej nie do końca nowość, ale najwyraźniej jej serce należy do stylizacji w duchu sportowego szyku. Dlaczego? Bo jeszcze tego samego dnia, wybrała się do baru, a dopasowaną kreację wymieniła na luzacki strój. To dopiero przemiana.

Anna Lewandowska pozuje w szerokich spodniach. Fanki komentują: „Fajnie, bo bez napinki”

W swoich codziennych stylizacjach Anna Lewandowska łączy sportową wygodę z modowymi akcentami z pokazów. W ten sposób spełnia się jako trenerka, ale i jako dyktatorka trendów. Nic dziwnego więc, że w takich zestawach czuje się najlepiej. Uwielbia je na tyle, że nawet podczas eleganckiego wydarzenia w Wenecji, musiała znaleźć przestrzeń na to, by wrzucić na luz i ubrać coś komfortowego. Wybór padł na szerokie spodnie.

Lewandowska wybrała garniturowe spodnie o luźnym fasonie, które idealnie spełniają kryteria definiujące styl trenerki – wygodnie, ale z modowym zacięciem. Model w ciemnoszarym kolorze w duecie z czarnym topem i sneakersami stworzył prosty, acz nonszalancki look. Te spodnie każdy zestaw wyniosą na zupełnie wyższy poziom. Dlatego też szerokie garniturowe spodnie zebrały tak szerokie grono fanek. Noszą go wszystkie liczące się WAGs: Marina Łuczenko, Sara Boruc czy Agata Sieramska.

Zobacz też: Lewandowska w komplecie polskiej marki. Za tym dresem już ustawiają się kolejki

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Anna Lewandowska (@annalewandowska)