Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Lewandowska w komplecie polskiej marki. Za tym dresem już ustawiają się kolejki
Komplet dresowy w stylu Lewandowskiej będzie hitem lata

Lewandowska w komplecie polskiej marki. Za tym dresem już ustawiają się kolejki

Wystarczyło, by Anna Lewandowska włożyła ten komplet, by w sekundę stał się wyprzedany. Trudno się dziwić, jest stworzony na wakacyjny chillout na plaży, zakupy na miejskim straganie czy długie spacery po parku o zachodzie słońca. Marzymy o podobnym.

Influencerki skutecznie napędzają machinę zakupoholizmu. Ostatnio było tak w przypadku Anny Lewandowskiej, która włożyła komplet marki The Love Love Life, a polki szturmem ruszyły na stronę polskiego brandu, by sprawić sobie podobny >>dres<<. W tym przypadku przemawiają do nas jednak racjonalne argumenty, dla których zakup takiego kompletu można nazwać nie impulsywnym szaleństwem, a naprawdę praktyczną opcją na lato. Nic dziwnego, że do tej pory komplet widnieje na stronie jako wyprzedany.

Lewandowska nosi komplet za 800 zł. Podobny można dostać za ułamek tej ceny

Anna Lewandowska nie oszczędza na ubraniach, zwłaszcza tych, które mają jej zapewnić maksymalną wygodę. Ostatnio trenerka postawiła na komplet składający się z dresowych szortów i bluzy, za które zapłaciła (uwaga) 800 zł. To dres siostrzanej marki Femi Stories – The Love Love Life.

Nie dziwi nas fakt, że wpadł on w gust Anny Lewandowskiej. W końcu idealnie wpisuje się w uwielbiany przez trenerkę styl athleisure, a szeroki uśmiech na jej twarzy jasno wskazuje, że komplet spełnił jej najważniejsze kryteria wygody.

Na pochwałę zasługuje nie tylko swobodny i wygodny fason, ale też efekt vintage. Komplet jest więc idealnym połączeniem komfortu z retro estetyką, przez co nawet podczas zwykłego spaceru można wyglądać modne i niebanalnie. Stylizacja Lewandowskiej mówi sama za siebie.

Choć pod zdjęciem Anny Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo pytań o to, skąd pochodzi ten komplet, to mimo otrzymania odpowiedzi od trenerki, niewiele pań będzie mogło pozwolić sobie na podobny dres. Nie chodzi tylko o możliwości, ale sam fakt, że 800 zł na letni komplet dresowy może wydawać się lekką przesadą. Zwłaszcza, że nie brakuje znacznie tańszych alternatyw z dobrym składem. Na Allani.pl bez trudu znajdziesz podobne komplety dresowe z szortami za 129 zł. Najciekawsze propozycje zebrałyśmy dla ciebie poniżej.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Anna Lewandowska

Napisz do autora: martyna.majchrzak@grupadomodi.pl

Absolwentka publikowania cyfrowego i sieciowego na Uniwersytecie Wrocławskim, miłośniczka mody i fanka minimalizmu. Od zawsze marzyła, by pisać o kobietach i dla kobiet w magazynie tradycyjnym, ale fascynacja mediami cyfrowymi przeniosła ją do świata online. W wolnym czasie uwielbia czytać blogi, magazyny modowe i książki, słuchać muzyki i podróżować.