Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Takiej współpracy jeszcze nie było!
Victoria Beckham i Reebok

Takiej współpracy jeszcze nie było!

To będzie coś niesamowitego! Victoria Beckham i Reebok łączą swoje siły! Już w przyszłym roku przekonamy się, co wyniknie z tej niezwykłej współpracy. Chcecie znać szczegóły? Sprawdźcie, co na ten temat powiedziała sama Victoria!

Reebok od zawsze stawiał na kobiety i ich potrzeby, a swoje intencje realizował poprzez innowacyjne produkty i kampanie marketingowe z udziałem charyzmatycznych osób. Była już Gigi Hadid, Ariana Grande i Aly Raisman… Teraz do grona znanych osobowości, które współpracują z marką Reebok dołączyła Victoria Beckham. Szykujcie się na coś niesamowitego, gdyż projektantka słynie z nowoczesnych kreacji inspirowanych siłą, pewnością siebie i niezależnością. Kolaboracja z sportowym brandem zapewne nie będzie odstawać od typowych projektów gwiazdy, zwłaszcza że zapowiada się długofalowe partnerstwo. Jego pierwsze efekty zobaczymy pod koniec 2018 roku.

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham

Co znajdzie się w kolekcji zaprojektowanej przez Victorię Beckham? Tego jeszcze nie wiemy. Wiadomo natomiast, że współpraca stanowi część Reebok Innovation Collective, w ramach której Reebok będzie rozwijał i udoskonalał ofertę ubrań i butów w oparciu o najnowsze trendy. W ramach realizacji tej inicjatywy, sportowa marka nawiązała już ważne partnerstwa (z Vetements, Cottweiler i David Clark Company), które z pewnością wpłyną na jej pozytywny odbiór w świecie mody i nowoczesnych technologii. Szykuje się więc prawdziwa rewolucja, a kolaboracja z Victorią Beckham jest właściwie przysłowiową wisienką na torcie. Sama projektantka niezwykle entuzjastycznie podchodzi do nowego partnerstwa:

Jestem podekscytowana nawiązaniem współpracy z marką Reebok, opartej na wartościach, które wspólnie podzielamy. Zawsze chciałam pomagać kobietom w budowaniu ich pewności siebie, a Reebok idee tą realizuje od dekad. Cieszę się, że będę miała możliwość zestawienia tradycyjnego stylu fitness z modowymi trendami. Ubrania sportowe stanowią część mojej codziennej garderoby, dlatego tym bardziej jestem zachwycona wizją wspólnych działań.

Przypomnijmy, że będzie to pierwsza współpraca Victorii z sportową marką. Już od dziś odliczamy dni i czekamy na pierwsze efekty twórcze tego duetu!

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.