Kategorie

  • Allani
  • /
  • Redakcja poleca
  • /
  • Ten projekt został okrzyknięty najbrzydszą kreacją ślubną w historii. Hit czy kit?
najbrzydsza suknia ślubna w historii

Ten projekt został okrzyknięty najbrzydszą kreacją ślubną w historii. Hit czy kit?

Chyba większość kobiet marzy o pięknej ślubnej sukni, która zostanie zapamiętana. Niestety, tej kreacji nie da się odzobaczyć – została okrzyknięta najbrzydszą w historii. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Pronovias słynie z tworzenia bajecznych kreacji. O ich przepięknie uszytych sukniach marzy niejedna panna młoda, niestety ceny projektów marki sięgają zawrotnych sum, dlatego też nie każda z pań może sobie na nie pozwolić. Każda jednak chce lśnić na ślubnym kobiercu, dlatego projektanci stają wręcz na głowie, by sprostać wymaganiom kobiet! Niejednokrotnie tworzą nietuzinkowe kreacje i wywołują zachwyt. Niestety, w tym wypadku, pomimo starań, się nie udało!

Pronovias stworzyło kreację ślubną, która jest kombinezonem

Suknia ślubna z prawdziwego zdarzenia powinna spełniać pewne wymogi – być koniecznie długa, raczej biała, nie powinna odsłaniać zbyt wiele i podkreślać powagę uroczystości. Tym razem zabrakło wszystkiego. Góra kreacji wydaje się być delikatna, misternie zdobiona koronką, jednak to, co znajduje się u dołu, nie da się już odzobaczyć. To bardzo kontrowersyjny projekt! W ofercie Pronovias pojawiła się bowiem dość oryginalna suknia, a dokładniej ślubny kombinezon…

Model jest dość ekstrawagancki! Czy na ślubnym kobiercu stanęłybyście w prześwitującym kombinezonie? Projekt Pronovias jest praktycznie przezroczysty, jednak najbardziej newralgiczne miejsca, jak biust i krocze, zostały zakryte drobną koronką. To właśnie ona zdobi całą kreację, jednak zdecydowanie przeważa cielista siateczka, która nie pozostawia panu młodemu (oraz gościom) wiele dla wyobraźni. Kombinezon, poza koronką, zdobi aż 200 sporych kryształków, które dodają blasku, ale niekoniecznie „dobrego smaku”.

Ekscentryczny projekt Pronovias został zaprezentowany przez hiszpańską modelkę i prezenterkę, Cristinę Pedroche. Zaraz po publikacji zdjęć na Instagramie posypały się negatywne komentarze, okrzykując nowy projekt marki „wyjątkowo brzydką” kreacją. Myślicie, że znajdzie się jakaś odważna panna młoda, która włoży cielisty kombinezon w dniu ślubu…?

Fot.: Shuterstock, Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.