Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Teraz nosimy je do letnich sukienek. Ulubione buty Darii Zawiałow to nowy hit

Teraz nosimy je do letnich sukienek. Ulubione buty Darii Zawiałow to nowy hit

Jeszcze do niedawna nie powiązałybyśmy tych butów z letnimi trendami, teraz są nieodłączną częścią stylizacji na letnich festiwalach. Daria Zawiałow i Anna Lewandowska przenoszą je do codziennych outfitów i pokazują, że niestandardowe podejście do mody się opłaca.  

Od wielu sezonów są jednym z największych modowych przebojów w streetwearze. Choć wiele z nas uwielbia chodzić w nich, gdy tylko nastanie jesienna plucha, to niewiele odważy się nosić je przez cały rok. A zdecydowanie warto. >>Kowbojki<< to w końcu buty, które nie tylko nie mają daty ważności, ale też nie schodzą z modowego krajobrazu, gdy robi się cieplej. Daria Zawiałow nie rozstaje się z nimi nawet w upalne dni w słonecznym Los Angeles. To już przesada?  

Kowbojki na lato? Daria Zawiałow nosi je bez względu na pogodę

Daria Zawiałow tworzy przebojową pop-rockową muzykę, która porywa tłumy. Okazuje się, że artystka podąża własnymi ścieżkami nie tylko w kwestii tworzenia piosenek. Swoją kreatywność wykorzystuje też w stylizacjach, czego najlepszym przykładem jest jej look z teledysku do singla „Złamane serce jest OK”. Zawiałow przed nagrywkami zaplanowała nietuzinkowy outfit, poprzez który wyraziła swoją osobowość i mocny charakter. Piosenkarka postawiła na kowbojki i zwiewną sukienkę w grochy.

W tym duecie zagrało absolutnie wszystko. Kowbojki w towarzystwie dość dziewczęcej sukienki stanowią mocny i intrygujący punkt, a jednocześnie tworzą harmonijną równowagę między wyrazistym stylem a delikatnością. W tym zestawieniu można doszukiwać się odniesień do słów w piosence, które rozbrzmiewają przy akompaniamencie mocnych basów i perkusji. Daria Zawiałow postawiła na czarne skórzane buty, które dodały odrobinę rockowego sznytu do klasycznego i delikatnego printu.

Sukienka i kowbojki to stylizacja, z którą już kilka lat temu polubiły się światowe trendsetterki, a z każdym sezonem tylko zyskuje nowe zwolenniczki. Do tego duetu przekonują się nawet te dziewczyny, które wcześniej miały do niego dość sceptyczny stosunek, a look Darii Zawiałow ewidentnie się do tego przyczynia.

Jak jeszcze nosić sukienkę i kowbojki latem? Weź przykład z Ani Lewandowskiej z TVP

Kowbojki latem można odmieniać przez wszystkie przypadki. Mogą być mocnym kontrapunktem dziewczęcej sukienki, ale świetnie dopełnią też bardziej kobiecy zestaw lub wpiszą się w look w duchu amerykańskiego rodeo.

Anna Lewandowska stwierdziła, że odniesień do westernów i teksańskiego rancza nigdy za wiele. Prezenterka zestawiła >>białe kowbojki<< z (uwaga) sukienką w krowie łatki. Tylko ktoś, kto naprawdę potrafi bawić się modą, może wpaść na tak nietuzinkowy pomysł.

Kowbojki mogą być też przełamaniem kobiecej kreacji o bieliźnianym kroju. Odważnie? Zupełnie inne zdanie na ten temat ma niemiecka influencerka Caroline Daur, która małą czarną z koronkowymi detalami uzupełniła wysokimi kowbojkami. Jeśli wybierasz się na tegorocznego Open’era, musisz wziąć ten look pod uwagę. Na Coachelli noszą się tak wszystkie znaczące trendsetterki.

Zobacz też: To najwygodniejsza sukienka, jaką możesz mieć w szafie. Będzie wyglądać obłędnie w duecie z kowbojkami

Kowbojki mogą być też przełamaniem kobiecej kreacji o bieliźnianym kroju. Odważnie? Zupełnie inne zdanie na ten temat ma niemiecka influencerka Caroline Daur, która małą czarną z koronkowymi detalami uzupełniła wysokimi kowbojkami. Jeśli wybierasz się na tegorocznego Open’era, musisz wziąć ten look pod uwagę. Na Coachelli noszą się tak wszystkie znaczące trendsetterki 

Źródło: Instagram, autorka: Caroline Daur

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Daria Zawiałow

Odkryj modne kowbojki na Allani.pl, które idealnie uzupełnią twoje letnie stylizacje:

Napisz do autora: martyna.majchrzak@grupadomodi.pl

Absolwentka publikowania cyfrowego i sieciowego na Uniwersytecie Wrocławskim, miłośniczka mody i fanka minimalizmu. Od zawsze marzyła, by pisać o kobietach i dla kobiet w magazynie tradycyjnym, ale fascynacja mediami cyfrowymi przeniosła ją do świata online. W wolnym czasie uwielbia czytać blogi, magazyny modowe i książki, słuchać muzyki i podróżować.