Kategorie

Alexa Chung na pokazie H&M x Balmain

Top stylizacja – Alexa Chung na pokazie H&M x Balmain

Brytyjska modelka Alexa Chung wyraźnie zgasiła konkurencję swoją stylizacją na pokazie H&M x Balmain w Nowym Jorku. Zobaczcie co miała na sobie i w jaki sposób skompletować podobny look!

Alexa wybrała na ten wieczór bardzo szykowną, dwurzędową marynarkę projektu Balmain. Długie, satynowe klapy i złote guziki to elementy, które sprawiają, że strój jest bardzo glamour i idealnie nadaje się na wielkie wyjścia. Całość podkręcają dodatki w postaci torebki szkatułki, czarnych szpilek do szpica i zniewalającej, czerwonej szminki.

Alexa Chung na pokazie H&M x Balmai

Zestawy w stylu Alexy Chung

Alexa to ambasadorka brytyjskiego, nonszalanckiego stylu. Jej stylizacje są bardzo kobiece, niewymuszone, naturalne. Brytyjska modelka często inspiruje się męską garderobą, nosi koszule, garniturowe marynarki, oksfordki i spodnie chinosy. Na co dzień stawia na wygodę, wybiera mokasyny i baletki zamiast 16 cm szpilek od Louboutin. Dużą rolę w jej wizerunku odgrywają detale, np. opaska i kołnierzyk, które często towarzyszą stylizacjom w klimacie retro.

Stylizacja w stylu Alexy Chung

Stylizacja w stylu Alexy Chung

Stylizacja w stylu Alexy Chung

 Fot.: mat. prasowe

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!