Kategorie

Weselne triki, którymi zaskoczysz gości

Weselne triki, którymi zaskoczysz gości!

Każda z nas pragnie, by ten najważniejszy dzień wypadł perfekcyjnie. Coraz częściej szukamy niestandardowych pomysłów na urozmaicenie tradycyjnego przyjęcia weselnego, tak aby goście wspominali je z zachwytem. Zobacz, czym ich zaskoczyć!

Weselna sukienka na przebranie

 

Wciąż zdecydowana większość Panien Młodych pozostaje w jednej sukni ślubnej podczas całego przyjęcia weselnego. Jeśli więc chcesz zaskoczyć swojego męża i gości, to powinnaś rozglądnąć się za sukienką na przebranie. W drugiej sukni ślubnej możesz pozwolić sobie na bardziej śmiałą stylizację, która odsłania trochę więcej ciała. Może to być krótsza wersja, w której nareszcie wszyscy zobaczą Twoje zjawiskowe szpilki. Plusem jest także to, że nie będzie krępowała Twoich ruchów w tańcu i pozwoli Ci bawić się do białego rana. Eksperymentuj z kolorem i zdobieniami – jeśli Twoja pierwsza sukienka była biała lub w odcieniu ecru, to w przypadku drugiej postaw np. na pastelowy róż, błękit, a może połyskujący, metaliczny materiał.

Oryginalny taniec weselny

Pierwszy taniec to tradycja, z którą spotykamy się na każdym weselnym przyjęciu. Jesteśmy jednak przekonani, że takiego tańca, jaki pewna Pani Młoda wykonała dla swojego męża jeszcze nie widziałyście! Melissa Molinaro jest kanadyjską aktorką i tancerką, która postanowiła zaskoczyć swojego świeżo upieczonego męża oraz gości weselnych oryginalnym tańcem w stylu Beyonce! Panna Młoda razem z teamem 4 tancerek zatańczyła 7 minutowy układ do różnych piosenek QueenB. Podobno prace nad choreografią trwały aż 5 miesięcy! Żmudne przygotowania przyniosły efekt, gdyż nagranie stało się hitem sieci i jesteśmy pewne, że zainspiruje niejedną z was do podobnego wystąpienia. Nie musisz być profesjonalną tancerką, przygotuj coś z przymrużeniem oka, a wesele będzie niezapomniane!

Tematyczne wesele

 

Takiego wesela, gwarantujemy, goście nie zapomną! Wesele z motywem przewodnim, na które obowiązuje przebierany strój to oryginalny pomysł, który zaskoczy wszystkich! Może to być przyjęcie w klimacie egzotycznym, wypełnione tropikalnymi dekoracjami, daniami i oczywiście gośćmi ubranymi w kolorowe, letnie stroje. Interesujące są także kolorystyczne motywy – możesz zażyczyć sobie, aby wszyscy goście ubrali się np. na biało, jak na weselu Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Jeśli brak Ci odwagi na takie wariacje to wprowadź wspólny, charakterystyczny detal, który będzie łączył wszystkich przybyłych. Może nim być np. zabawna plakietka lub maski.

Więcej ciekawych porad znajdziesz TU >>> KLIK 

Fot.: Eastnews, Gettyimages

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!