Kategorie

Gosia Rozenek

Zapraszamy na trening z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Uwaga, koniec lenistwa – Małgorzata Rozenek-Majdan zaprasza na trening! To właśnie ona będzie dzisiaj nasza motywacją i pokaże nam, jak na siłowni wyglądać naprawdę stylowo. Gotowe? Zaczynamy!

Jak to na Gosię Rozenek-Majdan przystało, wszystko u niej musi być perfekcyjne. Idealny mąż, wyjątkowe dzieci, piękny dom i oczywiście ona sama, dopracowana w każdym calu. Dużą uwagę gwiazda przykłada do swojej sylwetki, dlatego sala treningowa jest dla niej drugim domem. Zanim jednak rozpocznie karkołomne ćwiczenia, zawsze pamięta o wykonaniu pamiątkowego selfie. Dzięki temu możemy podejrzeć nie tylko jej nienaganną figurę, ale również jej modne komplety, w których pręży się na sali treningowej.

Małgorzata Rozenek-Majdan cała w moro

Wojskowa dyscyplina nawet na siłowni? Jak widać, właśnie takiej dewizy trzyma się Gonia. Potwierdza to swoim wyborem stroju do ćwiczeń, który, musicie przyznać, jest niezwykle oryginalny. Celebrytka zdecydowała się na zestaw moro, który w tym przypadku nie okazał się raczej kamuflażem. No cóż, jesteśmy przekonani, że wszyscy na siłowni zwracali uwagę tylko na nią.

 Seksowna na treningu

Brakowało Ci we wcześniejszym stroju odrobiny kobiecości? W takim razie ten zestaw przypadnie Ci do gustu. Ten stój kipi seksapilem! Małgosia postanowiła podkreślić w nim swój największy atut, jakim są niewątpliwie piersi, dlatego ubrała bardzo obcisły top z bardzo głębokim dekoltem. Efekt został osiągnięty, ściśnięty biust aż woła o atencję! Sportową bluzkę Gonia zestawiła z pasującymi legginsami w kolorze różu i szarości.

Zawsze modna Gosia Rozenek

Perfekcyjna Pani Domu zaprezentowała nam się już w oryginalnym i bardzo seksownym stroju, teraz czas na modowy akcent! Nawet na sali treningowej celebrytka nie zapomina o tym, żeby jej strój wpisywał się w trendy. Dlatego na ćwiczenia zabiera ze sobą metaliczną bluzę, którą przewiązuje w pasie. Każda fashionistka wie, że błysk i blask w tym sezonie to absolutny HIT! Dla równowagi gwiazda zestawia ją ze sportowym kompletem w czarnym kolorze. Podoba Wam się to połączenie?


Buty idealne na trening: 

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.