Kategorie

córka reese whiterspoon

Córka znanej gwiazdy na najbardziej snobistycznej imprezie w roku!

Pewna popularna amerykańska gwiazda ma powody do dumy! Jej córka dorosła i jest kopią swojej sławnej mamy, niedawno dała się poznać szerszej publiczności podczas słynnego Balu Debiutantek. Jak wypadła podczas wydarzenia?

Piętnaście lat temu o jej rodzicach było naprawdę głośno – piękni, młodzi i utalentowani. Kiedyś Reese Witherspoon i Ryan Phillippe byli najgorętszą parą w show-biznesie, razem zagrali w znanym filmie „Szkoła uwodzenia” a media nie przestawały rozpisywać się na ich temat. Choć małżeństwo rozstało się jakiś czas temu, to może pochwalić się dwójka potomków: śliczną córką Avą i synem Deaconem. Najstarszej latorośli nie można odmówić ogromnego podobieństwa do sławnej mamy, która coś czujemy już wkrótce pójdzie w jej ślady. My nie mamy żadnych wątpliwości, że wkrótce pojawi się przed kamerą. Ostatnio jednak mogliśmy podziwiać Avę na tradycyjnej gali debiutantek…

Ava Phillippe tańczy w przepięknej kreacji

W miniony weekend Ava jako nieliczna, bo jedna z sześciu Amerykanek, została przedstawiona śmietance towarzyskiej podczas Balu Debiutantek w Paryżu. To coroczna impreza charytatywna organizowana w luksusowym hotelu The Peninsula Paris na którą zaprasza się 20-25 dziewcząt w wieku od 16-22 lat. W tym roku to właśnie córka Reese była najbardziej komentowaną debiutantką! Charytatywna impreza, która odbywa się raz w roku, to najlepszy sposób na oficjalne „wprowadzenie do towarzystwa” i…. świata show-biznesu. W ten sam sposób prezentowane był córki Sylvestra Stallone, Clinta Eastwooda oraz Bruce’a Willisa.

Kreacja Avy Philippe i słynny pierwszy taniec

Młodziutka 18-latka na specjalną uroczystość przybyła wraz ze sławną mamą i ojczymem Jimem Rothem. Towarzyszem Avy podczas balu był 19-letni Maharadża z Indii Padmanabh Singh, który podobno przyjaźni się księciem Williamem. Para z pełną gracją zatańczyła walca do popularnej piosenki z filmu „La lala land” i wszystkie oczy skierowane były właśnie na nich!

Musimy przyznać, że Ava wyglądała przepięknie! Balowa kreacja była obłędna! Projekt pochodzący z włoskiego domu mody Giambatista Valli był zaprojektowany w iście barokowym stylu. W złotej sukni nastolatka nie mogła pozostać niezauważona. Gdy latorośl przeżywała jeden z najważniejszych wieczorów w życiu, Reese jak na prawdziwą mamę przystało, nieustannie robiła zdjęcia i pamiątkowe nagrania. Podobno goście byli pod wrażeniem uderzającego podobieństwa Avy do 41-letniej matki.

Czy wróżycie, córce Reese Whiterspoon karierę?

Suknie w kolorze metalicznym od 79 złotych:

Sukienki na specjalne okazje:

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.