Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Zrobiła z lateksowych stylizacji gorący trend. Kim jest Latex Coach? Fenomen kontrowersyjnej modowej influencerki z TikToka

Zrobiła z lateksowych stylizacji gorący trend. Kim jest Latex Coach? Fenomen kontrowersyjnej modowej influencerki z TikToka

Stylizacje z lateksem zyskują coraz większą popularność, a to za sprawą znanej influencerki, Izabeli Szymańskiej, która działa w sieci pod pseudonimem Latex Coach. Kim jest ta internetowa twórczyni i jak zaskarbiła sobie serca tysięcy obserwujących?

Jakiś czas temu zrobiło się głośno w polskim internecie o lateksowych ubraniach, które codziennie w sieci promuje Izabela Szymańska. Influencerka nosi je nie tylko od święta, ale także… bez okazji.

Z lateksowych i winylowych elementów garderoby potrafi stworzyć kompletny look. Dzieli się ze swoimi fanami nie tylko pomysłami na outfity, ale także różnymi poradami pielęgnacyjnymi tego typu materiału i innymi wskazówkami. W swoich filmach wyjaśnia także zagwozdki dotyczące rodzajów lateksu, tym samym edukując w tej modowej kwestii tysiące widzów. Przy tym jest naprawdę sympatyczną, pełną pozytywnej energii osobą, której po prostu, nie da się nie polubić.

Zobacz też: Pięć najciekawszych sposobów na noszenie skórzanej kurtki. Jesienią 2023 to hit

Nietypowy styl Latex Coach to jej wyróżnik 

Szymańska pisze o sobie na platformie LinkedIn tak: „Rozwój osobisty i połączenie mody latexowej z klasyczną to moja pasja, styl i życiowa misja. Jako coach w swojej pracy pokazuje moim klientom jak uczynić z ich życia prawdziwe arcydzieło, jak odkryć siebie, swoje prawdziwe wewnętrzne JA i jak je rozwinąć”.

Trudno się z tym nie zgodzić. Influencerka naprawdę zachęca do zmian i pokazuje, że wyrażanie w sieci swojego prawdziwego stylu i indywidualizmu to nic złego. Jest inspirującą osobą, która codziennie udowadnia, że warto pielęgnować własne zainteresowania i dzielić się nimi z innymi użytkownikami mediów społecznościowych.

Fenomen Latex Coach. Jej oryginalne stylizacje robią furorę 

Nie da się ukryć, że Szymańska wygląda naprawdę oryginalnie i zjawiskowo. Jej stylizacje są niebanalne – influencerka sprytnie bawi się kolorami, łącząc je ze sobą w kontrasty, tak jak zrobiła to w przypadku głębokiej czerni i jaskrawej czerwieni.

Jej styl jest po prostu niepowtarzalny. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy warto eksperymentować z modą i wyrażać w stylizacjach swój charakter, teraz już chyba znasz odpowiedź. Latex Coach pokazała, że w modzie nie ma żadnych granic.

Latex Coach planuje spotkanie z fanami w warszawskiej uczelni SGH 

Jeżeli już jesteś fanem Izabeli Szymańskiej lub po tym artykule czujesz się zachęcony do jej osoby, mamy dobrą wiadomość. Już w najbliższy poniedziałek 20 listopada o godzinie 17:00, Latex Coach wystąpi w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Podczas spotkania opowie o swojej działalności i z pewnością udzieli wielu inspirujących rad dla wszystkich modowych freaków. 

Elementy garderoby inspirowane stylem Latex Coach znajdziesz w Allani.pl