Kategorie

  • Allani
  • /
  • Hot trend
  • /
  • Autorka „50 twarzy Greya” zaprojektowała autorską bieliznę!
50 twarzy greya bielzina seksowna koronkowa bielizna

Autorka „50 twarzy Greya” zaprojektowała autorską bieliznę!

E.L James postanowiła podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą trylogii „50 twarzy Greya”. Tym razem zdecydowała się na coś wyjątkowego! Jesteście zaintrygowani?

Książki E. L James cieszą się niesłabnącą popularnością. Autorka erotycznej sagi jest ciągle na fali, a wszystko dzięki ekranizacjom jej powieści – trailer drugiej części pobił ostatnio rekordy oglądalności! Dzięki ogromnemu zainteresowaniu wokół stworzonej przez nią historii, postanowiła wykorzystać swój moment, tworząc coś, co przyniesie jej dodatkowe korzyści. W wyniku współpracy pisarki z firmą bieliźnianą Coco de Mer, powstała elegancka kolekcja bielizny.

E.L. James projektuje

Inspiracją do stworzenia kolekcji jest fikcyjna postać nieśmiałej Anastasii Steele, którą  uwodzi Christian Grey. Autorka powieści podkreśliła w wywiadzie, że podczas pisania książek często spacerowała, szukając inspiracji w sklepach z bielizną erotyczną, co ułatwiało jej zobrazowanie namiętnej relacji kochanków.

Coco de Mer

Kolekcja podzielona jest na sześć etapów seksualnego wtajemniczenia głównej bohaterki: Red Room, Masquerade, Goddes, Steele i Anastasia. Projekty pisarki są niezwykle eleganckie i jednocześnie bardzo erotyczne. Prowokacyjny charakter i sposób ukazania linii z pewnością rozbudza wyobraźnię. Jeśli chcesz poczuć się jak bohaterka romansu, wystarczy że zaopatrzysz się w seksowną, koronkową bieliznę w kolorach głębokiej czerni i bordo. ‚Voila – piorunujący efekt gwarantowany!

Fot.: Instagram, Eastnews

Zobacz więcej Hot Trendów >>

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.