Kategorie

brzydkie jeansy

Oto najbrzydsze jeansy świata!

Myślałaś, że widziałaś już wszystko? Ten projekt wywróci Twoje pojmowanie dobrego smaku! Oto najbrzydsze jeansy świata – w tym stwierdzeniu nie ma ani nutki fałszu. Zobacz kontrowersyjny projekt! Naprawdę, gorzej już być nie mogło…

Czy istnieje szansa, że jeans kiedykolwiek wyjdzie z mody? Raczej nie. Dlatego nie dziwi fakt, że projektanci prześcigają się w szalonych pomysłach, by trochę urozmaicić casualowe skądinąd spodnie. To, że z projektów powstają prawdziwe modowe koszmarki, to już inna sprawa… Niedawno głośno było o denimowych spodniach z suwakiem na środku pupy stworzonych przez Vetements dla Levi’s. Z kolei Topshop proponował jeans z przeźroczystymi wstawkami na wysokości kolan. Szczyt bezguścia? Wcale nie, gdyż nie widziałaś jeszcze tego…

Potargane jeansy wprost z Japonii

Cóż, nie od dziś wiadomo, że Japonia słynie z dziwacznych pomysłów, a projekt marki Thibaut mocniej nas w tym utwierdza. W gruncie rzeczy te jeansy trudno nazwać spodniami, gdyż więcej odkrywają niż zasłaniają. Podarte nogawki trzymają się na ciele tylko dzięki zachowanej górnej części. Co prawda, nowatorskie jeansy mają jeszcze szwy boczne, ale pełnią one raczej tylko rolę dekoracyjną. Najciekawszy widok przedstawia się od tyłu. Tutaj próżno szukać jakiejś cechy typowych spodni, natomiast w oczy rzuca się tylko jedno: wąski pasek denimu na pośladkach. Tak, te jeansy mogą z powodzeniem zastąpić stringi. Widziałaś coś gorszego?

Spodnie zaprezentowane w Tokio podczas tamtejszego tygodnia mody to z pewnością najbrzydsze i najmniej praktyczne spodnie świata. Co prawda, projektanci zalecają łączenie ich z body i sportowymi butami, lecz czy jest sens zastanawiać się nad taką stylizacją? Odważyłabyś się włożyć takie spodnie? My raczej nie.

Postaw na klasyczne jeansy zamiast wydziwianych fasonów:

Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

One Comment