Kategorie

Be like – Beyoncé!

Kobieta w 100% perfekcyjna, piękna i bardzo inspirująca! Jej muzyka znana jest na całym świecie, a styl próbują naśladować miliony kobiet! O kim mowa? Oczywiście o Beyoncé Knowles!

 

Nasza gwiazda to przede wszystkim wspaniała piosenkarka, jednak bardzo dobrze radzi sobie również jako aktorka i projektantka mody. W 2004 roku wraz ze swoją matką założyła markę odzieżową House of Dereon, która cieszy się wielkim powodzeniem. Zamiłowanie do mody Beyoncé prezentuje jednak przede wszystkim w swoich własnych stylizacjach, zarówno tych koncertowych, jak i codziennych. Jej styl jest bardzo mocno skoncentrowany na kobiecości. Beyoncé wie jakie kreacje wybrać, aby wyeksponować swoje piękne kształty, dlatego często wybiera stroje z głębokim dekoltem lub z rozcięciami, prezentującymi jej seksowne nogi.

Styl gwiazdy Beyoncé Knowles - street fashion Nowy York

W tym stylu

Beyoncé lubi eksperymentować, nie boi się nosić jaskrawych kolorów, które wyglądają obłędnie na tle jej złocistej skóry. Klasyka to również stały element jej garderoby, Queen B uwielbia ubrania w kolorze bieli, czerni czy beżu. Jej stroje zawsze wykończone są wspaniałymi dodatkami, przede wszystkim dużymi kolczykami lub bogato zdobionymi koliami. Śledząc styl naszej gwiazdy można zauważyć, że spódnica ołówkowa, to jedna z jej ulubionych części garderoby. Beyoncé jest świadoma, że ten krój idealnie podkreśla jej pełniejsze biodra i uwydatnia wcięcie w tali, dzięki temu jej sylwetka nabiera idealnych kształtów. Queen B udowadnia, że kobiety o większym rozmiarze mogą być seksowne i niesamowicie piękne!

Stylizacje gwiazdy muzyki R&B Beyoncé Knowles na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród

Beyoncé zawsze króluje na czerwonym dywanie, skupiając na sobie oczy mediów oraz znawców mody z całego świata. Jej kreacje są zawsze przemyślane i zachowane w określonym stylu. Na najważniejsze wydarzenia zazwyczaj wybiera połyskujące materiały, ozdobione cekinami lub kamieniami, które pięknie lśnią w świetle reflektorów. W minimalistycznej wersji możemy zobaczyć ją w kombinezonie lub garniturze w formie total looku. Nierozłączną częścią jej kreacji, zarówno tych codziennych jak i na czerwony dywan są szpilki, których posiada niezliczenie wiele.

Propozycja stylizacji

 

Fot. Pinterest

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!