Kategorie

Elena Perminova

Ikona stylu – Elena Perminova, żona rosyjskiego miliardera

Zobacz jak wyglądała droga do sukcesu Eleny Perminovej! Dowiedz się, dlaczego należy do „rosyjskiego gangu” bogatych fashionistek i czym charakteryzuje się jej styl!

Historia Eleny Perminovej brzmi jak z filmu. Pochodząca z biednej rodziny, wchodząca w konflikt z prawem, z powodu sprzedaży narkotyków dziewczyna, która poznaje bogatego Alexandra Lebedeva. Stało się to za sprawą listu, który polityk otrzymał od jej ojca, z prośbą o pomoc i uchronienie córki od 6 lat więzienia. Jak się domyślamy, biznesman zajął się sprawą Eleny bardzo skutecznie, a dodatkowo pozwolił, aby piękna blondynka skradła jego serce.

Od tego momentu Elena została żoną o 28 lat starszego od siebie oligarchy, który plasuje się na 38 miejscu najbogatszych ludzi na świecie, za sprawą 3 miliardów dolarów na jego koncie. Pieniądze męża pozwoliły jej na rozwijanie swojej wielkiej pasji do mody, którą prezentowała już od najmłodszych lat. Elena zawsze lubiła się wyróżniać. Niebieskie włosy, oryginalne dodatki, niebanalne stylizacje, zawsze odróżniały ją od jej rówieśników. Trzeba przyznać styl Eleny Perminovej przyciąga spojrzenia!

Dziewczyna z „The Russian Pack”

Elena uwielbia niebanalne połączenia, wyraziste wzory i niekonwencjonalne zestawy z nutką rosyjskiego folkloru. Dzięki temu idealnie wpisuje się w styl tak zwanego „rosyjskiego gangu” bogatych fashionistek, w którego skład wchodzi redaktorka Mira Duma oraz projektantki Ulyana Seregeenko i Vika Gazinskaya. Bogactwo którym dysponują pozwala im na posiadanie rzeczy od największych projektantów, również przedpremierowych kolekcji, które dopiero co mają pojawić się na wybiegach. Fakt jest taki, że dziewczyny z „The Russian Pack” niezaprzeczalnie kreują światowe trendy!

Nikogo nie zdziwi, że Elena Perminova jest stałą bywalczynią najważniejszych tygodni mody w Paryżu, Nowym Jorku oraz Londynie. Od 2012 roku możemy podziwiać tą piękną, eteryczną blondynkę w pierwszych rzędach najważniejszych pokazów, których niezaprzeczalnie jest ozdobą. Fotografowie i koneserzy mody uwielbiają jej styl, który przyciąga i inspiruje! A jak Wam podobają się jej stylizacje? Poniżej nasze Stylistki przygotowały zestawy, którymi możesz się zainspirować.

Propozycje Stylistek Allani

styl Eleny Perminovej

styl Eleny Perminovej

Nasze typy w stylu Eleny Perminovej

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.