Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Brakuje Ci motywacji do działania? Spędź dzień z Ewą Chodakowską na targach Work Life Balance
ewa chodakowska

Brakuje Ci motywacji do działania? Spędź dzień z Ewą Chodakowską na targach Work Life Balance

Ewa Chodakowska to trenerka z wieloletnim doświadczeniem, której formę zawdzięczają tysiące Polek! To jej treningi i słowa motywacji sprawiają, że kobiety znajdują w sobie siłę do walki o zadbaną i zdrową sylwetkę. Już za kilka dni w Poznaniu będziesz miała możliwość sama przekonać się o mocy najpopularniejszej trenerki w Polsce! Zobacz.

Trenuj z Ewą Chodakowską na targach „Work Life Balance Day”

„Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska” to kolejne wydarzenie, podczas którego ćwiczenia poprowadzi najbardziej znana w Polsce trenerka fitness – Ewa Chodakowska. Trening zapewni Ci nie tylko chwile niezwykłej satysfakcji z własnych osiągnięć, ale również entuzjazm i dużą dawkę energii! Ewa przygotowała dla Ciebie coś jeszcze – poprowadzi również mowę motywacyjną, w której opowie m. in. o tym, jak być fit, zdrowo się odżywiać oraz jak dążyć do osiągnięcia założonego celu.

„Work Life Balance Day” – 28 października w Poznaniu

Ideą wydarzenia nie jest jedynie trening! Tego dnia pójdziemy o krok dalej i poszukamy równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Balans powinien przejawiać się we wszystkich sferach funkcjonowania oraz harmonijnym ich łączeniu. Ma to prowadzić do zwiększonej satysfakcji z życia, a jest to szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy często zapominamy o sobie. Odpuszczamy w kwestii zdrowego żywienia, konieczności relaksu, odnalezienia własnego hobby, ale również wygospodarowania czasu na zażywanie aktywności fizycznej. Połączenie wszystkich tych elementów prowadzi do osiągnięcia założonych sobie planów i samorealizacji, co przyczynia się do lepszego samopoczucia oraz życia zgodnie z samym sobą. To właśnie cel, do którego chcemy Cię zainspirować na targach „Work Life Balance Day”.

Zmotywowani do działania? Jeśli tak, to widzimy się 28 października 2017 r. w Poznaniu! Ruszamy punkt 9:00!


Rzeczy na trening znajdziesz poniżej:

Fot.: EastNews, mat. prasowe

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.