Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Cara Delevingne porzuca modeling na rzecz kariery muzycznej?

Cara Delevingne porzuca modeling na rzecz kariery muzycznej?

Brytyjska modelka potrafi zaskakiwać! Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o jej sukcesach związanych z aktorstwem (KLIK), dzisiaj już do jej osiągnięć musimy dopisać również … karierę muzyczną! Czyżby Cara Delevingne postanowiła przejąć każdy obszar w branży rozrywkowej?

Moda, film, a teraz również kariera muzyczna – Cara Delevingne nawet na chwilę nie zwalnia tempa! Z dnia na dzień słyszmy o jej nowych projektach, w których modelka pragnie osiągnąć sukces. Mimo, że w wywiadach Brytyjka podkreśla, że gra aktorska jest dla niej priorytetem, nie przeszkadza jej to w rozwoju pozostałych talentów – tym razem wokalnych. Cara postanowiła nagrać swój pierwszy singiel! Czy okazał się sukcesem? Zobaczcie.

„I feel everything” – nowy singiel Cary Delevingne

Ciężko jest nam sobie wyobrazić kalendarz Cary. Modelka jest obecnie zaangażowana w wiele, niezwykle ambitnych projektów, pochodzących z różnych branży. Aktorka jest aktualnie w trakcie kampanii marki PUMA, występuje w reklamach Rimmela oraz promuje najnowszą produkcję filmową „Valerian i miasto tysiąca planet”, w której zagrała jedną z głównych ról. Pośród tych wszystkich projektów Cara Delevingne znalazła czas, żeby nagrać swój pierwszy singiel „I feel everything”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej jej ostatniego filmu. Do piosenki powstał oczywiście teledysk, którego premierę aktorka ogłosiła na swoim profilu na Instagramie.

I feel everything music video out now! The link is in my bio. Directed by @lucbesson produced by @pharrell

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)

Niespełna dwa dni temu teledysk zadebiutował na kanale You Tube, a już osiągnął ponad 550 000 tyś wyświetleń! Czyżby produkcja była skazana na sukces? Można było to przewidzieć patrząc na osoby, które zostały zaangażowane w tworzenie teledysku. Jego reżyserem został Luc Besson, który realizował również „Valerian i miasto tysiąca planet”, a producentem Pharrell Williams. Teledysk przeplatany jest scenami z filmu, które wzbogaca wizerunek Cary, która trzeba przyznać, że wygląda świetnie! Modelka ubrana jest w klasyczny, granatowy garnitur i wysokie lakierowane szpilki oraz zmieniające się co chwile peruki, które podkreślają przeszywająco niebieskie oczy modelki. Oceniając walory estetyczne teledysku, zdecydowanie jesteśmy na tak, a wam pozostawiamy ocenę wokalu i ścieżki muzycznej – dajcie znać w komentarzu poniżej jak Wam się podoba!

Zobacz teledysk

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qmV5MW_XAtg” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

 

Fot.: EastNews, YouTube, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.