Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Czy te jeansy to żart? Asos znów prowokuje!
jeansy asosa wywołuja smich i oburzenie w internecie

Czy te jeansy to żart? Asos znów prowokuje!

Widzieliśmy już wiele: jeansy z plastikowymi okienkami, „niewidzialne” spodnie, teraz projektanci dali się ponieść fantazji… Ten model wywołał salwy śmiechu, jest naprawdę przedziwny!

Na początku zastanawialiśmy się, czy zdjęcia te nie są po prostu żartem znudzonego grafika. Jak się szybko okazało, najnowszy projekt Asosa rzeczywiście istnieje i spotkał się z ogromną krytyką fanów internetowego sklepu. Twórcy kompletnie puścili wodze fantazji i stworzyli coś absurdalnego. Jeśli uważasz, że spodnie z dziurami i plamami po farbie są najdziwniejszymi modelami, jakie widziałaś, to te, o których dziś mowa, z pewnością Cię zaskoczą.

Dziwne spodnie od Asosa atakują!

Oto moment, w którym Asos może zawalczyć w kategorii cudacznych jeansów roku. Kto wie, może projektant miał kryzys twórczy, a jego owocem jest ten model? Tym razem jednak nie będzie zachwytu w świecie fashionistów. Brytyjski brand stworzył jeansy, które na pierwszy rzut oka wyglądają całkiem normalnie. Uszyte z są z klasycznego denimu, mają lekko podwyższony stan i subtelnie postrzępione nogawki. Wyglądają całkiem w porządku i, jak widać, pięknie podkreślają talię.

Spostrzegawczy już powinni zauważyć, co w nich jest nie tak. Lepiej nie przecierajcie oczu z niedowierzania. Otóż spodnie mają potrójną talię składającą się z potrójnych guzików i suwaków. „Ozdobniki” te sprawiają, że wyglądają jakbyśmy miały na sobie nie jedną, lecz trzy pary spodni. Zastanawiamy się, co ich autor miał na myśli i czy ktokolwiek skusi się na to nietypowe ubranie? Wcześniej kosztowały 40 funtów, teraz można skorzystać z „wyjątkowej okazji” i kupić je w promocyjnej cenie 24 funtów. Jest ktoś chętny?

Apokaliptyczne jeansy japońskiego projektanta

Choć nietypowy projekt Asosa wywołał salwę śmiechu i sprowokował do dyskusji, uważamy, że nie są niczym szczególnie dziwnym w świecie mody. Spośród wszystkich ekstrawaganckich projektów, jakie mogliśmy oglądać, najbardziej zaskoczył nas pomysł japońskiego artysty, który stworzył tzw. „thong jeans”. Jego „jeansy” spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Większość fashionistów odważyło się je włożyć jedynie na drugą parę spodni. My dziwimy się, że w ogóle ktokolwiek je nosi. Lepiej, żeby zostały w Kraju Kwitnącej Wiśni. Zgadzacie się z nami?

Jeansy to klasyczna część garderoby. Zobacz nasze propozycje w atrakcyjnych cenach:

Fot.: Materiały prasowe Asos, Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.