Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Eliza z ,,Warsaw Shore” została projektantką mody!
Eliza i Trybson

Eliza z ,,Warsaw Shore” została projektantką mody!

Eliza Trybała z ,,Warsaw Shore” postanowiła zrobić karierę jako projektantka mody! Czy uczestniczka kontrowersyjnego programu rzeczywiście ma talent, by założyć własną markę modową? Przekonajmy się sami…

Eliza z ,,Warsaw Shore” robi karierę jako projektantka mody

Uczestniczka Ekipy z Warszawy chyba nikomu nie kojarzy się z ikoną stylu, prawda? Eliza do tej pory raczej była uważana za żywy przykład jak się NIE ubierać. Jej krzykliwe i wyzywające stylizacje budziły raczej dezaprobatę, niż okrzyki zachwytu. Celebrytka jednak wydaje się nie przejmować negatywnymi opiniami na swój temat i konsekwentnie buduje swoją karierę w showbiznesie. A trzeba przyznać, że pomysłów na siebie ta dziewczyna ma nie mało! Najpierw debiut w branży muzycznej (swoją drogą bardzo nieudany i na całe szczęście już dawno przez wszystkich zapomniany), teraz Eliza postanowiła założyć własną markę odzieżową. Pierwsze pytanie jakie nam się nasuwa, to czy naprawdę ma talent?

Czerwone sukienki w podobnym stylu:

Czy na pewno ma talent?

Marka nosi nazwę Elvikor i zawiera kolekcje ubrań zarówno dla mamy, jak i dziecka. Pierwsze modele sukienek z debiutanckiej świątecznej linii kosztują około 210 zł. Wszystkie projekty utrzymane są w jednakowym, makowym kolorze i fasonie – modelu typu baby doll. Jak sama napisała na swoim Instagramie:

Moi kochani ❣ Od dłuższego czasu chciałam spełnić moje marzenie i wypuścić linie sukienek dedykowanych mamie i córce ? Inspiracja do tego były moje dziewczynki ? Jak mogłyście zauważyć od zawsze lubiłam się z nimi ubierać tak samo! Dawało mi to poczucie jedności z nimi i za razem wyjątkowości ? Dlatego powstał ? @elvikor_ ? moje trzecie ukochane dziecko ? Teraz każda z Was i Waszych księżniczek ma możliwość poczuć to samo. ?

Powiedzmy sobie szczerze, że pomysł nie należy do oryginalnych. Polska branża odzieżowa zrzesza wiele marek z podobnymi projektami, Eliza ma więc poważną konkurencję. Jeśli swoim klientom będzie oferować bardzo poprawne, lecz mało wyróżniające się projekty, nie wróżymy jej kariery projektantki. A jak Tobie podoba się pomysł na nowy biznes Elizy?

Sukienki w czerwonym kolorze idealne na święta:

Fot.: East News, Instagram @elizka_trybala

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)