Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Festyn „O uśmiech dziecka” razem z Allani
festyn z allani

Festyn „O uśmiech dziecka” razem z Allani

Jesteś z Krakowa i masz ochotę zrobić niespodziankę swojemu dziecku? W Dzień Dziecka przyjdź na sportowo-rekreacyjny festyn organizowany przez Akademię Wychowania Fizycznego , który Allani ma przyjemność wspierać. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie na wydarzeniu!

Allani wspiera nie tylko wydarzenia związane z modą: tym razem mamy okazję sponsorować imprezę dla najmłodszych. Jak co roku, krakowska Akademia Wychowania Fizycznego wraz ze swoimi studentami organizuje festyn „O uśmiech dziecka”. Wydarzenie odbędzie się już jutro (1 czerwca) na terenach zielonych AWF (ul. Jana Pawła II 78). Od godziny 10:00 do 13:00 zarówno dzieciaki, jak i rodzice będą mogli wziąć udział w wielu zabawach sportowych, grach i konkursach, w których mogą wygrać ciekawe nagrody (ufundowane m.in. przez Allani). Na spragnionych rozrywki będą ponadto czekać występy gości specjalnych: znanego z You Can Dance Szymona Kozaka czy gimnastyków z sekcji  AZS-AWF Kraków oraz wiele innych pokazów tanecznych i sportowych.

festyn dzień dziecka

Chcesz spędzić Dzień Dziecka aktywnie i w dobrym nastroju (i przy okazji spotkać osoby z naszej redakcji)? Koniecznie wpadnij na festyn. Wstęp wolny!

Fot.: materiały organizatora, Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.