Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Gala Mister Polski 2017 – zobacz jak wygląda najprzystojniejszy Polak
mister polski 2017

Gala Mister Polski 2017 – zobacz jak wygląda najprzystojniejszy Polak

Wczoraj na wielkiej gali Mister 2017 dwudziestu mężczyzn walczyło o miano… tego najprzystojniejszego. Nie zabrakło eleganckich stylizacji w stylu Jamesa Bonda, jak również nagich torsów, oklaskiwanych w szczególności przez zgromadzoną w warszawskim hotelu damską część publiczności. Kto wygrał oraz jakie gwiazdy pojawiły się na wydarzeniu? Zobacz!

Najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce

Do wyścigu o miano najprzystojniejszego wystartowało decyzją jury 20 mężczyzn. Każdy piękny, zadbany, wysportowany i charyzmatyczny! W boju o statuetkę Mistera przyszło im się zmagać z wieloma sesjami zdjęciowymi: wcielali się w ociekających testosteronem gladiatorów, odważnych strażaków, a nawet swoim ciałem reklamowali… lakiery do paznokci Semilak. Na samej Gali adepci na miano mistera zaprezentowali się zarówno w eleganckich strojach wieczorowych, jak również bez koszulek. Kto oczarował skład sędziowski? Jury wybrało Jakuba Kucnera, modela i aktora z Poznania, dla którego występ w tegorocznej gali nie był pierwszym spotkaniem z tego typu imprezą. Dwa lata wcześniej obecny mister dotarł do finału, gdzie przegrał z Rafałem Jonkiszem. Przystojnemu zwycięzcy gratulujemy i oczywiście życzymy samych sukcesów!

Gwiazdy na gali Mister Polski 2017

Na samej gali, oprócz atrakcyjnych mężczyzn, nie mogło również zabraknąć gwiazd! Mimo że konstelacja nie była aż tak liczna i ociekająca top nazwiskami, to wśród zgromadzonych gości wypatrzyliśmy kilka znanych twarzy. Ku zaskoczeniu na imprezie nie pojawił się Rafał Maślak ani Rafał Jonkisz – najbardziej znani i medialni Misterzy Polski, którzy postanowili całkowicie odciąć się od gali. Zobacz jednak kto postanowił się pojawić i zagłosuj na najlepszą stylizację tego wieczoru.

Zobacz stylizacje celebrytów

[poll id=”164″]

Fot.: ONS, Materiały prasowe

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.