Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Gwiazdy Titanica znowu razem po 20 latach!
Titanic

Gwiazdy Titanica znowu razem po 20 latach!

W tym roku mija 20 lat od premiery Titanica – melodramatu opowiadającego jedną z najbardziej wzruszających historii romantycznych kina. Ta okrągła rocznica stała się powodem spotkania największych gwiazd mega produkcji! Zobacz, jak bardzo się zmienili!

Titanic został okrzyknięty kinematograficznym arcydziełem! Produkcja otrzymała aż jedenaście Oscarów i stała się przepustką do kariery m.in dla Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Nic dziwnego, odgrywane przez nich role Kate i Jacka do tej pory uważane są za jedną z najsłynniejszych par kochanków, których historia wzrusza, nawet po 20 latach! Okazuje się, że aktorzy potrafią poruszyć swoich fanów również w życiu realnym. Zobacz dlaczego!

Spotkanie po latach

Mimo upływu czasu, aktorzy Kate Winslet, Leonadro DiCaprio oraz Billy Zane – odtwórca roli Caledona Hockley’a, zaborczego narzeczonego Rose, nadal się przyjaźnią! Dowodem na to jest ich wspólne zdjęcie dodane kilka dni temu przez Billiego, na jego Instagram. Znaczący jest również wymowny podpis dodany do fotografii:

Znów razem. Teraz ocalamy góry lodowe – podpisał zdjęcie Zane.

Podpis miał nawiązywać zarówno do Titanica, jak i do okoliczności, w których wykonano zdjęcie. Aktorzy spotkali się w Saint-Tropez, na gali charytatywnej na rzecz fundacji Leonadro DiCaprio, zajmującej się inicjatywami proekologicznymi – chroniącymi Ziemię i jej mieszkańców. Jedną z najciekawszych nagród możliwych do wylicytowania na aukcji była kolacja z Kate oraz Leonadro. Swoją cegiełkę dołożył również Billy Zane, który wystawił własny obraz! Dochód z jego sprzedaży (100,000.00 €) zasilił oczywiście konto fundacji!

Aktorzy Titanica kiedyś i obecnie

Zobacz, jak aktorzy zmienili się po 20 latach!

Kate Winslet

Billy Zane

Leonardo DiCaprio

Fot.: EastNews, Instargram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.