Kategorie

 • Allani
 • /
 • News
 • /
 • Gwiazdy TVN Style na prezentacji wiosennej ramówki
Wiosna w TVN Style

Gwiazdy TVN Style na prezentacji wiosennej ramówki

Zobaczcie, kto przesadził z samoopalaczem, czyja stylizacja była najciekawsza i która prezenterka pojawiła się na ściance w sukni ślubnej i diademie…

Stylowi mężczyźni w TVN Style

Wiosną w TVN Style nie zabraknie ulubionych programów Polek, takich jak Sablewskiej sposób na modę, I nie opuszczę Cię aż do ślubu czy Magiel towarzyski. Będziemy mogły zobaczyć również jednego z naszych ulubionych kucharzy – Pascala Brodnickiego. W kolejnych miesiącach Pascal zabierze widzów do krainy Basków, miejsca niepowtarzalnych smaków i pięknych krajobrazów. Nie zabraknie również afer w salonach fryzjerskich, za sprawą Macieja Maniewskiego i kolejnej serii odcinków Afery Fryzjera. Kolejnym stylowym mężczyzną, którego nie zabraknie wiosną w TVNie będzie Krzysztof Gojdź, ekspert ds. medycyny estetycznej. Wszyscy Panowie wyglądali fantastycznie na prezentacji wiosennej ramówki, pomimo że każdy z nich wybrał zupełnie inną stylizację.

Wpadki gwiazd TVN Style

 • Anna Orlowska
 • Malgorzata Rozenek
 • Maja Sablewska
 • Izabela Janachowska

Pomimo usilnych starań stylistów TVN, nie każda gwiazda błyszczała na tle różowej ścianki. Listę stylistycznych wpadek otwierała Anna Orłowska w koronkowej, prześwitującej  sukience i naszyjniku z dużym logo marki Chanel. Równie seksownie chciała się prezentować Małgorzata Rozenek, ubierając różową sukienkę odsłaniająca dekolt. Według nas w przypadku Małgosi największą wpadką jest zdecydowanie za duża ilość samoopalacza, która w połączeniu z bladymi ustami i cukierkowym kolorem sukienki dała tandetny i kiczowaty efekt. Wiosną, Izabela Janachowska nadal będzie ratować z opresji pary, które potrzebują ślubnego pogotowia. Być może pozazdrościła uczestniczkom swojego programu i dlatego na prezentację nowej ramówki sama ubrała się w… suknię ślubną. Żeby jeszcze bardziej wyróżnić się na tle swoich koleżanek z TVN Style, postanowiła dodać do białej kreacji ogromny diadem. Całość prezentowała się komicznie. Na różowej ściance pokazała się też stylistka i doradca wizerunkowy, Maja Sablewska. Nasz niepokój wzbudził wciąż zmieniający się wygląd jej twarzy, ale zachwyciła fantastyczna marynarka i piękne bordowe szpilki.

Nowe twarze w TVN i stylowe zaskoczenia

Do grona gwiazd TVN Style dołączy wiosną vlogerka Radzka! Na prezentacji nowej ramówki TVN pokazała się w seksownych czerwonych szpilkach (Christian Louboutin) i płaszczu marki Simple CP. Magdę Kanoniak zobaczymy z Anną Orłowską w programie Beauty Expert. Nowością będzie też program Magik Y , w którym znany polski iluzjonista i mentalista – Magik Y będzie kwestionować otaczającą nas rzeczywistość.

 • Karolina Korwin Piotrowska
 • Anna Nowak Ibisz
 • Hanna Lis
 • Katarzyna Bosacka

W nadchodzącym sezonie w TVN Style nie zabraknie naszych ulubionych dziennikarek, Karoliny Korwin Piotrowskiej i Hanny Lis. Obie Panie zaprezentowały się na ściance w klasycznych, prostych stylizacjach i razem z Katarzyną Bosacką ubraną w czarny kostium, prezentowały się fantastycznie!

Fot.: eastnews.pl, Instagram

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.