Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Gwiazdy z lat 90. błyszczą w nowej kampanii marki Kenzo
kenzo nowa kampania

Gwiazdy z lat 90. błyszczą w nowej kampanii marki Kenzo

Nie da się ukryć, że marka Kenzo lubi zaskakiwać. Chodzi tutaj nie tylko o kolekcje, ale również o kampanie. W najnowszym spocie zobaczymy wielkie gwiazdy z lat 90.! Kogo dokładnie? Koniecznie sprawdź!

Kenzo stara się powrócić do czołówki najlepszych firm. Od kilku lat mocno pracuje nad zmianą wizerunku, a także pozyskaniem nowych klientów. W zeszłym roku dom mody zaskoczył wszystkich współpracą z sieciówką H&M. Marka znana jest również z nietuzinkowych kampanii. Nie może w nich zabraknąć przede wszystkim gwiazd oraz elementu zaskoczenia! Kogo zobaczymy w filmie promującym jesienną kolekcję? Co przygotowano tym razem? Zobacz!

Plejada gwiazd w nowej kampanii Kenzo

https://www.instagram.com/p/BVFTcghjt2r/?taken-by=kenzo
Marka Kenzo swoim wpisem na Instagramie wywołała prawdziwą burzę! Dom mody zdradził, kto wystąpił w nowej reklamówce promującej kolekcję na sezon jesień-zima 2018. To nie będą celebryci z pierwszych stron kolorowych pism, ale osobistości, które były u szczytu sławy głównie w latach 90. O kim mowa? W filmie Cabiria, Charity, Chastity zobaczymy m.in. Macaulaya Culkina (znany z produkcji Kevin sam w domu), Gretę Lee (grała w Siostrach i Witaj, muszę lecieć), Matta Lucasa (współtwórca serialu Mała Brytania). Pojawiają się także komicy z Saturday Night Live, czyli Fred Armisen i Maya Rudlolph. Lista obsadzonych gwiazd jest znacznie dłuższa i robi ogromne wrażenie! Niektóre osoby od dawna nie brały udziału w żadnych produkcjach, a tym bardziej w modowych kampaniach.

Co wiemy o filmie Cabiria, Charity, Chastity?

Za scenariusz i reżyserię nowej produkcji Kenzo odpowiada Natasha Loynne (gwiazda serialu Orange Is The New Black). Współpracuje przy tym projekcie z duetem projektantów tego domu mody – Humberto Leon i Carol Lim. Premiera nowego filmu marki odbędzie się dopiero we wrześniu. Ale już teraz na oficjalnym profilu na Instagramie możemy podejrzeć pierwsze kadry z udziałem plejady gwiazd. Zobaczymy, czy Cabiria, Charity, Chastity będzie takim samy hitem, jak reklama zapachu World z Margaret Qualley

Fot.: Instagram, EastNews

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.