Kategorie

Oryginalne kolczyki

Gwiazdy zadają szyku w oryginalnej biżuterii

Gwiazdy zadają szyku w oryginalnej biżuterii i lansują kontrowersyjny trend w postaci jednego kolczyka! Zobacz z nami stylizacje Julii Wieniawy i Mariety Żukowskiej, a następnie zdecyduj, która z nich wyglądała lepiej.

Oryginalna biżuteria w interpretacji Julii Wieniawy

Julia Wieniawa to nowa it girl młodego pokolenia w polskich mediach społecznościowych. Gwiazda bardzo lubi eksperymenty modowe i często pokazuje swoim fanom własne interpretacje sezonowych trendów. Nikt nie spodziewał się, że noszenie zdekompletowanej biżuterii stanie się tak chętnie przyjmowanym przez gwiazdy trendem, bardzo często goszczącym w ich stylizacjach. Propozycja Julii to odważny duży kolczyk, który z powodzeniem możesz ubrać na imprezę. Jeśli lubisz niesymetryczne upięcia włosów, zdekompletowana biżuteria sprawdzi się do nich idealnie. W makijażu postaw na totalne rozświetlenie (tak jak zrobiła to celebrytka) i dodaj blasku swoim kościom policzkowym oraz okolicom oczu. Zrezygnuj z mocnej kreski na powiekach i szminki w ciemnym kolorze. Make up no make up w wydaniu wieczorowym jest teraz bardzo trendy!

Biżuteria idealna na imprezę:

Oryginalna biżuteria w interpretacji Mariety Żukowskiej

Marieta Żukowska słynie z nienagannego gustu i perfekcyjnego wyczucia do mody. Nie jest wierną niewolnicą sezonowych trendów, a ubrania i dodatki dobiera w taki sposób, by przede wszystkim czuć się w nich komfortowo. Aktorka rzadko kiedy stawia na strojną biżuterię. Kolczyki lub naszyjnik zastępuje zwykle zaakcentowaniem ust w postaci kolorowej szminki. Gdy jednak zdecyduje się na dodatkową ozdobę, zawsze stawia na jeden akcent, np. w postaci naszyjnika, dużego pierścionka lub pary kolczyków. Tym razem jednak Marieta postanowiła zinterpretować kontrowersyjny trend na noszenie biżuterii nie do pary lub całkowicie zdekompletowanej. Jej wybór padł na sutażowego wiszącego kolczyka w stylu boho. Z nową krótko ściętą fryzurą i delikatnym złocistym makijażem całość prezentuje się bardzo elegancko i klasycznie. Makijaż aktorki może posłużyć Ci również jako inspiracja do gwiazdkowej lub sylwestrowej stylizacji.

Kolczyki w stylu boho:

Fot.: East News, Instagram @juliawieniawa, @marietazukowska

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)