Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Półnagi Jared Leto w kampanii zapachu Gucci!
Jared Leto w kampanii dla Gucci

Półnagi Jared Leto w kampanii zapachu Gucci!

Bardzo zmysłowa, pełna pożądania kampania reklamowa najlepiej sprzedającego się zapachu od Gucci już wnet obiegnie cały świat! W rolę ambasadora tych pięknych perfum wcielił się nie kto inny jak Jared Leto. Zobacz jak poradził sobie w tej roli. 

Jared Leto w kampanii dla Gucci

Odkąd Alessandro Michele został dyrektorem kreatywny marki Gucci, nieźle namieszał w estetyce włoskiego domu mody, który otworzył się na bardziej romantyczne i odważne projekty oraz całkowicie nowe twarze promujące markę. Alessandro zaprosił do współpracy  gwiazdy, będące również jego bliskimi przyjaciółmi, dlatego nie dziwi fakt, że w nowej kampanii pojawił się Jared Leto, który ostatnio często towarzyszy zaprzyjaźnionemu projektantowi.

#Gucci #Guiltyfragrance #JaredLeto #JulieHafstrom #VeraVanErp #GuiltyNotGuilty

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @lisa_letojoy 26 Sie, 2016 o 9:20 PDT

Aktor od pewnego czasu pokazuje się na czerwonym dywanie ubrany wyłącznie w projekty domu mody Gucci. Jego charakterystyczna uroda perfekcyjnie wpisuje się w estetykę marki. Wybór Jareda jako nowego ambasadora najlepiej sprzedającego się zapachu włoskiego domu mody, bynajmniej nie był przypadkowy lub podyktowany jedynie wzajemną sympatią aktora z projektantem. Już po pierwszych zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych widać, że realizowana kampania to istny majstersztyk, pełen namiętności i zmysłowych doznań.

Reżyserem kampanii reklamowej zapachu Gucci Guilty został nie kto inny jak sam Alessandro Michele, którego wizja przenosi nas do uwodzicielskiej Wenecji, w której wieki temu amant Casanova rozkochiwał w sobie wpatrzone w niego kobiety. Teraz to Jared Leto przejął jego rolę i pożądliwie uwodzi przepiękne modelki Julie Hafstrom i Verę Van Erp, które wystąpiły w kampanii u jego boku.

Kuszące sceny widoczne w krótkich filmikach oraz zdjęciach promujących kampanię rozbudzają ciekawość… Jednak na efekty końcowe współpracy tego zdolnego zespołu musimy zaczekać do września, wtedy cały świat obiegną spoty internetowe, telewizyjne jak i kinowe tego wyjątkowego zapachu. Już nie możemy się doczekać!

INTERESUJĄ CIĘ WIADOMOŚCI Z SHOW-BIZNESU? KLIKNIJ TUTAJ>>>

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.