Kategorie

  • Allani
  • /
  • Konkurs
  • /
  • KONKURS: Moda z filmów i seriali, które kochamy!
Konkurs wygraj torebkę wittchen

KONKURS: Moda z filmów i seriali, które kochamy!

Są takie filmy i seriale, które na długo zapadają w pamięć i nie chcemy żeby przygoda z nimi dobiegła końca. Dziś możecie powrócić do swoich ulubionych postaci z ekranu, a przy okazji wygrać wyjątkową, skórzaną torebkę marki WITTCHEN! Poznaj szczegóły >>>

Z niektórymi serialami i filmami, zwłaszcza tymi z ubiegłego stulecia trudno się rozstać, dlatego uwielbiamy wracać do nich jak tylko jest ku temu okazja. Na pewno pamiętacie słynną Holly z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego”, którą pokochał cały świat, podobnie jak rozsławioną przez nią sukienkę – „małą czarną”. Fani tej produkcji doskonale pamiętają kultową scenę, kiedy widzimy Holly po raz pierwszy, wracającą ulicami Nowego Jorku nad ranem z imprezy, ubraną w zjawiskową, czarną kreację i duże okulary. Ten obraz inspiruje nas do dziś, jako uosobienie prawdziwej elegancji i klasy!

Zobacz podobne sukienki rekomendowane przez redakcję:

Beverly Hills 902010, Przyjaciele, czy Seks w Wielkim Mieście, każda z tych serialowych produkcji odniosła sukces na skalę światową dzięki rzeszy fanów, która szalała na punkcie ich bohaterów. Do dziś pozostały po nich słynne cytaty, kultowe miejsca, ale przed wszystkim moda! Mom jeans kochaliśmy właśnie dlatego, że nosiły je Donna, Brenda, Kelly i Andrea, teraz znów wróciły do łask! Współczesne produkcje filmowe i telewizyjne także idą z duchem mody, pokazując ją na najwyższym poziomie! Diabeł ubiera się u Prady, Coco Chanel, Plotkara, a także całkiem niezwiązane z branżą modową realizacje, jak serial o tematyce prawniczej – „Suits”, czy politycznej – „House of Cards”, mają swoich bohaterów, którzy prezentują wyraźny sposób patrzenia na modę.

Skórzana torebka wittchen

 

Jeśli i Ty masz swoich ulubionych bohaterów z filmów i seriali, którzy Cię inspirują, weź udział w naszym konkursie – ALLANI&WITTCHEN! Do wygrania jest stylowa, skórzana torebka marki WITTCHEN! Co zrobić, by ją zdobyć? Wystarczy, że stworzysz stylizację inspirowaną stylem jednej z Twoich ulubionych postaci. Przy tworzeniu zestawu jako jeden z dodatków musisz wybrać torebkę z kolekcji WITTCHEN! Pamiętaj, aby używać produktów z zakładki konkursowej oraz z bazy Allani.pl!

WEŹ UDZIAŁ! >>>

 

Życzymy wam udanej zabawy i powodzenia!

Fot.: Eastnews, Pinterest, BBC

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!