Kategorie

bluzy dla par

Couple look, czyli moda dla zakochanych

Nie możesz żyć bez swojej drugiej połówki? Mamy dla Was idealny look, który pozwoli zamanifestować Waszą miłość! Teraz możecie być już całkowicie perfekcyjnie dopasowani!

Jesteście szaleńczo zakochani i chcecie na każdym kroku dzielić się z innymi swoim szczęściem? W takim razie trend „couple look” został stworzony właśnie dla Was. Polega on na noszeniu pasujących do siebie ubrań, które wspólnie tworzą pewne przesłanie lub obrazkowo opisują Waszą miłość. Stojąc koło siebie stworzycie miłosną historię, którą będziecie mogli przekazać całemu światu.

Koszulki i bluzy dla par

@weglarzs & nasz zestaw BONNIE & CLYDE ♡♡♡

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Magic Box (@magic_boxshop)

 

Najczęściej zakochanych można spotkać w pasujących do siebie bluzach i T-shirtach, jednak tworząc lub kupując takie ubrania, ograniczeni jesteśmy jedynie wyobraźnią. To samo dotyczy wzorów i sloganów, jakie chcecie umieścić na swoich ubraniach. Ważne jest, żeby wspólnie tworzyły całość i jak najtrafniej opisywały Wasze uczucia. Najpopularniejsze są rzeczy z napisami typu mąż i żona, the king & his queen, heart breaker i trouble maker czy Bonnie & Clyde. Możecie również wyrazić się poprzez symbole i zaprojektować koszulki, które w połączeniu stworzą wspólny rysunek. Najczęściej pary decydują się oczywiście na znak miłości, czyli serce, ale również bardzo popularny jest symbol nieskończoności, czy ważna dla związku data. Jest to jednak bardzo indywidualna kwestia i to od Was zależy, co najlepiej zobrazuje Waszą miłość.

Pomysł na prezent

 

Tego typu ubrania to fantastyczny pomysł na prezent nie tylko dla Twojego partnera, ale również przyjaciółki czy przyjaciela. Jeśli nie lubisz zbyt patetycznych wyznań, podejdź do tego humorystycznie i stwórz koszulkę, która w żartobliwy sposób będzie określać Wasze relacje.  W Internecie znajdzie wiele inspiracji, które możecie wykorzystać w swoich projektach. Najważniejsze jest jednak, żeby rzeczy te określały w 100% Was, wtedy będziecie nosić je z przyjemnością i dumą!

 

Fot.: Instagram, Shutterstock

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.