Kategorie

diverse

Marka DIVERSE w całkowicie nowej odsłonie! To prawdziwe szaleństwo

Jesienią odkryjemy nową odsłonę marki DIVERSE! Będzie supermodnie, stylowo i niezwykle wyraziście! Zobacz, jak zaszaleli twórcy nowej kolekcji!

Funkcjonalny minimalizm w nowym wydaniu

Z czym kojarzy Ci się marka DIVERSE? Pierwsza myśl to klasyczny minimalizm serwowany w stonowanej palecie barw. Jesienią projektanci postawili na całkowite przeobrażenie! W nowej kolekcji czernie i szarości zostaną przełamane kolorami, takimi jak bordo, kamel czy granat. Dodatkowo przywitamy również supermodne printy, które królują w obecnym sezonie. Nie zabraknie motywów roślinnych i geometrycznych, ale również kraty – w końcu to ona wiedzie prym wśród obowiązujących trendów.

Jesień z marką Diverse!

Oprócz koloru i printów, projektanci wprowadzili do kolekcji damskiej i męskiej silny akcent w postaci surowych wykończeń, asymetrycznych rozwiązań i zabawy formą. To nowoczesne podejście do mody, w którym nie ma miejsca na nudę! Jesteś osobą aktywną? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, w nowej kolekcji znajdziesz ubrania również dla siebie. Projektanci zadbali o tych co cenią sobie wygodę i wprowadzili ubrania utrzymane w sportowej konwencji, które dodatkowo wpisują się w najbardziej pożądane trendy. To kolekcja dla osób, które cenią sobie różnorodność i aktywny tryb życia. Zaintrygowana? Sprawdź, najnowszą kolekcję DIVERSE online i w sklepach stacjonarnych.


Zobacz więcej produktów marki Diverse:

Fot.: Mat. prasowe 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment