Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Najpiękniejszy chłopiec na świecie – czy osiągnie sukces?
najpiękniejszy chłopczyk na świecie

Najpiękniejszy chłopiec na świecie – czy osiągnie sukces?

Ile razy słyszałaś już o „najpiękniejszej dziewczynce na świecie”? Media co pewien czas promują nową młodocianą ślicznotkę, która wzbudza zarówno zachwyty, jak i kontrowersje. Tym razem przyszedł czas na chłopca – nieoficjalny tytuł najpiękniejszego otrzymał 13-latek William Franklyn-Miller. Czy wywoła równie burzliwą dyskusję medialną, jak jego młodsze koleżanki?

Najpiękniejszy chłopczyk

Co łączy wszystkie małe istotki naszego globu, które zostały okrzyknięte w mediach „najpiękniejszymi”? Delikatne, symetryczne rysy, lśniące długie włosy i duże, przenikliwe, mocno niebieskie oczy. Schemat ten pasuje również do Williama, nastolatka urodzonego w Wielkiej Brytanii, którego kariera właśnie nabiera tempa. Ma on jedynie 13 lat, a już zdążył podpisać kontrakt z agencją modeli Bayside Modeling Agency, wystąpić w kilku dużych kampaniach reklamowych i pokazach oraz zagrać w popularnych produkcjach, takich jak Arrow czy Neighbours. Trudno sobie wyobrazić, jak błyskawicznie rozwinie się jego kariera, gdy podrośnie…

Nastoletnie piękności z dnia na dzień zyskują popularność! W przypadku Willa można powiedzieć, że mimo młodego wieku, jest on internetowym influencerem! Jego konto pęka w ilości obserwatorów – na ten moment obserwuje go ponad 619 tys.! Nie ma co ukrywać, że większość z nich to grono zapatrzonych w niego nastoletnich fanek, które wzdychają do każdego opublikowanego przez Williama zdjęcia.

Młodzi w modelingu – tak czy nie?

Gdy tylko temat „młodocianego najpiękniejszego” zaistnieje w mediach, od razu pojawia się pytanie – czy uroda dziecka powinna być wykorzystywana w show-biznesie? Szybka popularność, wysokobudżetowe zlecenia i permanentny brak czasu mogą odbić znaczne piętno na ich dzieciństwie. Dlatego wynika tak wiele dyskusji na ten temat; jedni uważają, że dziecko, mając odpowiedniego opiekuna, jest w stanie odnaleźć się w tej rzeczywistości, inni, że jest to okradanie go z najmłodszych beztroskich lat. Po której wy jesteście stronie tego sporu? Dajcie nam znać w komentarzu poniżej.

Fot.: Instagram 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.