Kategorie

Iris Apfel

Najstarsza ikona mody projektuje!

Mimo podeszłego wieku, Iris Apfel nie zwalnia ani na krok, tym razem projektuje własną linię ubrań. Jesteście ciekawi, jaka będzie jej nowa kolekcja? Koniecznie przeczytajcie!

Iris jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w branży mody. Pomimo swojego wieku ma głowę pełną pomysłów, a jej charyzmatyczna osobowość przyciąga wiele marek, które chcą z nią współpracować. Tym razem stworzy własną linię ubrań dla amerykańskiego domu towarowego Macy’s. Niespodzianką będzie również zestaw emotikonów, zaprojektowanych przez Iris, będący ciekawym urozmaiceniem.

#emojis #irisemojis #comingsoon #behindthescenes @lindavojtova

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Iris Apfel (@iris.apfel) 21 Cze, 2016 o 3:13 PDT

Iris – ikona mody

Iris zna wszystkich w branży mody, przeżyła wiele debiutów i upadków modowych marek. To niebanalna osobowość świata fashion, którą warto znać! Iris uwielbia zakupy w second-handach, a jej garderoba wypełniona jest mnóstwem perełek, na co dzień nosi ulubione jeansy, z którymi nigdy się nie rozstaje. Ma prawdziwe wyczucie stylu, nic więc dziwnego, że Macy’s nawiązało współpracę właśnie z nią! Na razie wiemy jedynie, że stylistyka ubrań nawiązywać będzie do lat 60. W kolekcji pojawią się retro klamry, rozszerzane spodnie, spódnice o linii A oraz kopertowe sukienki. Ukłonem dla młodszych klientek będą spódnice mini i koszule bez rękawów.

New Iris Apfel fashion line (+emojis) teaming up with Macy’s I.N.C. #comingsoon #behindthescenes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Iris Apfel (@iris.apfel) 22 Cze, 2016 o 9:35 PDT

Iris Apfel projektantką!

Oprócz ubrań pojawi się również biżuteria inspirowana latami 60. To prawdziwy hołd dla tamtej dekady! Kolekcja ubrań będzie stanowić barwną esencję stylu Iris. Nie możemy się nadziwić tępa, z jakim pracuje ta niezwykła kobieta – to prawdziwy wulkan energii, za co bardzo ją podziwiamy i czekamy na kolejne modowe pomysły!

New Iris Apfel fashion line (+emojis) teaming up with Macy’s I.N.C. #comingsoon

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Iris Apfel (@iris.apfel) 24 Cze, 2016 o 12:24 PDT


Fot.: EastNews,Instagram

 

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.