Kategorie

Neymar

Neymar – czy swoim stylem przebija Ronaldo? Zobacz!

Kontrowersja – to słowo najczęściej pojawia się ostatnio w przypadku Neymara, obecnego piłkarza PSG. Kontrowersyjne decyzje, kontrowersyjne zachowania, kontrowersyjne kwoty transferu. Jednak to nie jedyne dyskusyjne tematy w kontekście jednego z najlepszych napastników świata – budzący kontrowersje jest również jego styl! Zobaczcie.

Neymar Jr. – były piłkarz Barcelony

Przez kilka ostatnich dni świat żył historycznym, ze względu na kwotę, transferem Neymara z Barcelony do Paris Saint-Germain. Przejście piłkarza do nowego klubu kosztowało bagatela 222 mln euro, co czyni napastnika najdroższym zawodnikiem świata. Brazylijczyk tą decyzją naraził się na wrogość ze strony kibiców Barcelony, którzy oskarżyli go o zachłanność i nieposzanowanie klubu. Piłkarz natomiast transfer tłumaczy potrzebą rozwoju i wyzwania, co ma mu zapewnić kontrakt w nowym, francuskim klubie. Mamy jednak nieodparte wrażenie, że zasobność portfeli szejków inwestujących w PSG znacznie ułatwiła piłkarzowi decyzję. Zanim jednak piłkarz wybiegnie na murawę i założy biało-niebiesko-czerwone barwy, postanowiliśmy prześledzić jego dotychczasowy styl z obawy, że francuski szyk zawróci mu w głowie, tak jak miliony na koncie.

Styl Neymara – najdroższego piłkarza świata

Brazylijczyk ma dopiero 25 lat, a już sygnowany jest jednym z najlepszych piłkarzy świata! Talent i ciężka praca sprawiły, że stał się wirtuozem futbolu, co w połączeniu z niewątpliwą charyzmą sprawiło, że Neymar jest gwiazdą zarówno na boisku, jak i poza murawą. Jak to bywa w piłkarskim świecie, zapewniło mu to niebotyczną fortunę. Posiadając takie pieniądze, Neymar może pozwolić sobie na najbardziej ekskluzywne rzeczy – czy przekłada się to na jego garderobę? Brazylijczyk najczęściej pojawia się w typowo sportowych, luźnych zestawach. W jego szafie nie brakuje oversizowych T-shirtów i spodni o znacznie obniżonym kroku. Piłkarz upodobał sobie również wygodne bomberki, podkreślające jego luźny styl bycia. W jego stylizacjach nie brakuje oryginalnych dodatków, np. czapek, bandamek lub plecaków, które często pochodzą z luksusowych kolekcji, np. Louis Vuitton.

Ubrania w stylu Neymara:

Elegancki Neymar?

Sportowy wizerunek piłkarza jest dla nas spójny i pasujący do charakteru Brazylijczyka. Gorzej jednak napastnik wypada w przypadku bardziej formalnych stylizacji. Neymar decyduje się na dość dyskusyjne kolory, np. czerwień lub kobalt, które nie występują w ogólnie przyjętym dress codzie. Dyskusyjne są również kroje i dodatki wybierane przez piłkarza. Szczególnie wątpliwy był jego świąteczny garnitur – przyznajcie, że połączenie marynarki z T-shirtem i krótkimi spodenkami jest dość awangardową propozycją. Ze wszystkich oryginalnych stylizacji piłkarza, nam najbardziej do gustu przypadł czarny garnitur, połączony z koszulą i krawatem w tym samym kolorze – klasyka zawsze się sprawdza!

Fot.: EastNews, Isntagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.