Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Nowy wymiar kobiecości! Rusin i Krupińska w najmodniejszym wzorze sezonu
kinga ruisn i paulina krupińska

Nowy wymiar kobiecości! Rusin i Krupińska w najmodniejszym wzorze sezonu

Nieśmiało każda z nasz marzy już o wiośnie. Już samo spojrzenie na naszą szaro-burą garderobę przyprawia nas o melancholijny nastrój! Czas to zmienić! Warto zainspirować się stylizacjami Kingi Rusin i Pauliny Krupińskiej, które pokazały, że garnitur może zyskać nowego, kobiecego wymiaru!

Kinga Rusin w orientalnym garniturze

Przyznajcie, że obok tej stylizacji nie można przejść obojętnie! Kinga Rusin na konferencję emocjonującego hitu TVN – Agent Gwiazdy – założyła wyjątkowy, kobiecy garnitur, który zachwycił nas orientalnym wzorem. Prezenterka postawiła na atłasowy komplet ozdobiony delikatnymi kwiatami i uroczymi kolibrami. Połączenie to nie należy stylistycznie do najprostszych, mimo to gwiazda TVN wybrnęła z niego obronną ręką. W czym tkwi sukces tej stylizacji? Celebrytka umiejętnie połączyła oversizową marynarkę z wąskimi spodniami z podwyższonym stanem, dzięki czemu wyglądała nowocześnie, zachowujący przy tym proporcje sylwetki. Bardzo świadomie uspokoiła również wyrazisty wzór gładkim topem, a na stopy założyła zlewające się z jej skórą czółenka na wysokiej szpilce, które wydłużyły nogi. Stylizację dopełniła bardzo modną, śliwkową torebką z biżuteryjnym uchwytem. Bez wątpienia, Kindze Rusin nie można odmówić stylu!

Stwórz stylizację w stylu Kingi Rusin: 

Paulina Krupińska w kwiecistym komplecie

Paulina Krupińska również zakochała się w kwiecisto-egzotycznym garniturze! Ten print ma w sobie tak wiele subtelności, że kobiety chętnie po niego sięgają! Krupińska wykazała się w tym zestawie dużą odwagą, ponieważ postawiła na wzór w wersji maxi – zarówno marynarka jak i spodnie zostały misternie ozdobione zielono-różowymi motywami, wprost z ciepłych zakątków dżungli. Dobra wiadomość dla wszystkich fanów tego zestawu – kwieciste motywy ponownie będą wieść prym w tym sezonie, dlatego warto zainspirować się stylizacją byłej Miss i przenieść ją do swojej garderoby. Celebrytka kobiecy wzór przełamała męską formą marynarki i szerokimi spodniami, nie rezygnując przy tym z głębokiego, niezwykle seksownego dekoltu. Balans idealny! Kropką nad i były wysokie szpilki o pięknej, szmaragdowej barwie. Patrząc na Paulinę jeszcze intensywniej marzymy o wiośnie!

Stwórz stylizację w stylu Pauliny Krupińskiej: 

Która gwiazda prezentuje się lepiej w garniturze? Napisz nam w komentarzu! 

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.