Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Pałac Kultury pełen atrakcji, czyli… Warszawa wraca do szkoły!

Pałac Kultury pełen atrakcji, czyli… Warszawa wraca do szkoły!

Choć lato w pełni i żadne dziecko nie myśli o szkole, to jednak powrót nieuchronnie wisi w powietrzu. Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego ten niełatwy okres możesz śmiało umilić swojemu dziecku zabierając je na wielki event pod nazwą Warszawa wraca do szkoły. Zaintrygowany?

Koniec sierpnia kojarzy nam się z powrotem z wakacji… do szkoły. Jednak w tym roku będzie nieco inaczej! Wszystko za sprawą organizacji KidZone, która w centrum Warszawy postanowiła przygotować rodzinne wydarzenie. W Pałacu Kultury i Nauki 26 sierpnia w godz. 10-18 odbędzie się pełen wrażeń event dla przedszkolaków oraz uczniów.

Co będzie działo się na evencie Warszawa wraca do szkoły?

Na wydarzeniu z pewnością nikt nie będzie się nudził, a każdego członka rodziny czeka mnóstwo atrakcji! W programie m.in. nowości rynkowe i zakupy w niezwykle atrakcyjnych cenach, bezpłatne badania medyczne, warsztaty, szkolenia, spotkania ze specjalistami, animacje, gry i zabawy dla dzieci, degustacje, koncerty, konkursy z super nagrodami… Co więcej, każdy kto przyjdzie na wydarzenie będzie mógł wesprzeć potrzebujące dzieci poprzez udział w akcji charytatywnej Wyprawka.

Co prawda 26 sierpnia wszystkie dzieci pożegnają wakacje, jednak jednocześnie będą się przy tym dobrze bawić, a przy okazji edukować. Wstęp na wydarzenie Warszawa wraca do szkoły dla całej rodziny kosztować będzie jedynie 10 zł (łącznie ze wszystkimi atrakcjami!). Z kolei Ci, którzy wesprą akcję charytatywną Wyprawka poprzez zakup na miejscu artykułów szkolnych (np. tornister, piórnik, zeszyty) dla potrzebujących dzieci, będą mogli skorzystać z bezpłatnego wejścia. W ten sposób pomożemy i jednocześnie przeżyjemy wspólne chwile w rodzinnym gronie. Tego eventu nie można przegapić!

Fot.: Materiały prasowe KidZone

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.