Kategorie

 • Allani
 • /
 • News
 • /
 • Seksowna 47-letnia babcia podbija Instagram
realifashionist

Seksowna 47-letnia babcia podbija Instagram

O Zaklinie piszą portale modowe na całym świecie, a na Instagramie jej urodą i stylizacjami zachwycają się tysiące followersów! I nie byłoby w tym nic wyjątkowego gdyby nie fakt, że blogerka ma 47 lat i jest… babcią!

Najmodniejsza babcia świata

Patrząc na piękną Zaklinę naprawdę trudno uwierzyć, że ma 47 lat i dwoje wnucząt. Modna babcia pochodzi z Serbii i jest modelką. Jej zdjęcia na Instagramie są niemal zawsze perfekcyjne, zarówno pod kątem stylizacji, jak i przemyślanych aranżacji. Zaklina lubi pozować w ekskluzywnych ubraniach i zachwycających dodatkach na tle włoskich zabytków, eleganckich wnętrz i jachtów.

Zaklina podbija branżę mody

Urodę i dopracowane w każdym szczególe sesje zdjęciowe Zakliny doceniły najbardziej rozpoznawalne magazyny modowe! O pięknej babci (na Instagrmie @realfashionist) pisała grecka redakcja ELLE, magazyn Cosmopolitan, GLAMOUR, a nawet dzienniki Mirror i The Sun! Kobiety na całym świecie chcą poznać sekret młodego wyglądu 47-latki i jej receptę na idealną sylwetkę. Nie bez znaczenia pozostaje też bezbłędne wyczucie stylu, który naśladują jej fanki.

Piękna Zaklina lubi podkreślać swój styl przemyślanymi i modnymi akcesoriami. Do zdjęć niemal zawsze pozuje w dużych ciemnych okularach, a w ręce trzyma najnowszy model Iphone’a w dopasowanej do stylizacji obudowie. Klasyczne elementy garderoby, takie jak camelowy płaszcz czy białe rurki, przełamuje ubraniami z najnowszych kolekcji znanych projektantów. Widzieliśmy ją już w militarnej bomberce, krótkim futrze i najmodniejszych słuchawkach od duetu Dolce & Gabbana. Blogerka zdecydowanie potrafi bawić się modą, cieszyć życiem i nie przejmuje się swoim wiekiem! Trudno jej się dziwić, w końcu jest najseksowniejszą babcią na świecie!

 • 47-letnia babcia podbija Instagram
 • 47-letnia babcia podbija Instagram
 • 47-letnia babcia podbija Instagram
 • 47-letnia babcia podbija Instagram

Fot. Instagram

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.

3 komentarze

 • Lisa Pl.

  Kwiecień 3, 2017 at 10:12 pm

  Ja bym powiedziała pra pra babcia! To jest naprawdę nie normalne, że takich ludzi się dopuszcza dzisiaj do dodawania chociażby kropek do zdań. Od małego myślałam, że miano babcia z wyglądu może być używane w stosunku do kobiety ok. 60 r.ż. a tu proszę.. :). To może w wieku 25 lat, które za chwilę będę miała też zasłuże na jakieś wygórowane określenie. Pozdrawiam serdecznie osobę, która naprawdę jakimś trafem (choć może nie długo) znajduje się właśnie na tym stanowisku, na którym jest!

  • Katarzyna Sekścińska

   Kwiecień 4, 2017 at 10:03 am

   Pani Liso, bohaterka artykułu, Zaklina, jest babcią ponieważ ma dwoje wnucząt. Nie nazwaliśmy jej babcią ze względu na wiek 🙂