Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Siła sióstr Kylie i Kim! O tej współpracy mówią wszyscy!
Kylie Jenner

Siła sióstr Kylie i Kim! O tej współpracy mówią wszyscy!

Jeszcze produkt nie wszedł do oferty sklepu, a już wszyscy wiedzą, że jest absolutnym komercyjnym hitem. Stwierdzenie to nie będzie zaskakujące, jeśli napiszemy, że chodzi o kosmetyki sygnowane nazwiskiem Kylie Jenner, która tym razem do współpracy zaprosiła niekwestionowaną ikonę show-biznesu, samą Kim Kardashian West!

Wydaje się mało prawdopodobne, żeby ktoś nie słyszał o Kim Kardashian West lub Kylie Jenner. Mimo że znane są głównie z reality show „Z kamerą u Kardashianów” i po prostu „bycia sobą”, to działają jak magnes dla milionów ludzi na całym świecie. Każda z sióstr szturmem weszła w świat show-biznesu, stając się niekwestionowaną królową celebrytów oraz mistrzynią social mediów. Ich konta na Instagramie bacznie śledzi łącznie ponad… 190 mln obserwatorów! Wow! Nic zatem dziwnego, że siostry postanowiły połączyć siły i wspólnie stworzyć linię kosmetyków KKW x Kylie. Jesteście ciekawi rezultatów?

KKW x Kylie

COMING SOON @kyliecosmetics #KKW

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Świat o współpracy sióstr dowiedział się oczywiście za pośrednictwem Instagrama, na którym Kim i Kylie opublikowały krótki filmik zapowiadający ich wspólną kolekcję błyszczyków. W tym krótkim spocie celebrytki wystąpiły w bliźniaczych stylizacjach. Gładko zaczesane czarne włosy, identyczne topy o cielistym kolorze oraz oczywiście perfekcyjny makijaż, w którym główną rolę grają usta wykończone pomadką o stonowanym zabarwieniu. Cała kreacja jest niezwykle minimalistyczna, dzięki czemu wzrok skupiony jest w szczególności na samych bohaterkach.

Błyszczyki KKW

Only 5 days until the KKW X KYLIE 4 piece launches on KylieCosmetics.com for $45!

Post udostępniony przez Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics)

Inspiracją siostrzanej kolekcji był oczywiście charakterystyczny styl Kim Kardashian, która słynie z zamiłowania do koloru nude. Cieliste odcienie błyszczyków przywodzą na myśl kreacje Kim, która wylansowała modę na mocno opinające stroje w kolorze zbliżonym do naturalnego kolorytu skóry.

Marzy Ci się błyszczyk powstały w wyniku współpracy Kylie i Kim? W takim razie nie możesz ominąć premiery kosmetyków, która  została ogłoszona na 25.04.2017 o godzinie 15:00, oczywiście na www.kyliecosmetics.com. Radzimy nie spóźnić się ani minuty, bo znając siłę najsłynniejszych na świecie sióstr, sprzedaż kosmetyków okaże się wielkim sukcesem!

 

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.