Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Siła sióstr – poznaj fenomen najmodniejszych bliźniaczek!
Bliźniaczki Olsen

Siła sióstr – poznaj fenomen najmodniejszych bliźniaczek!

Bliźniaczki Olsen od wielu lat w bardzo przemyślany sposób kreują swój look. Dbają o każdy szczegół i dążą do perfekcji. Lubią też bardzo niekonwencjonalne dodatki! Zobacz czym zaskoczyły tym razem.

Styl sióstr Olsen można opisać trzema słowami: minimalizm, warstwy i vintage. Dzięki temu połączeniu uzyskały swój unikatowy look, który wyróżnia ich wsród innych gwiazd. Ich stylizacje są odrobine nonszalackie i zdecydowanie wyjątkowe, ponieważ Mary-Kate i Ashley Olsen nie podążają ślepo za trendami.

 

Siostry często ekperymentują i bawią się modą, łącząc pozornie niepasujące do siebie elementy garderoby. W swoich zestawach zawsze wykorzystują unikatowe dodatki, które mają za zadanie podkreslić ich indywidualny styl. Tak było w przypadku stylizacji ze zdjęcia. Bliźniaczki urozmaiciły swoje wieczorowe zestawy okularami leonkami, które rzadko można spotkać na twarzach gwiazd podczas oficjalnych gali.

Propozycje stylistek Allani – bliźniaczki Olsen

Jeśli zainspirował Cię styl sióstr to mamy dla Ciebie gotowe zestawy, które pomogą Ci w stworzeniu idealnego looku w tym klimacie.  Bliźniaczki Olsen nigdy się nie mylą!

Stylizacja w stylu sióstr Olsen

Czarny look - bliźniaczki Olsen

Fot.: East News

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.