Kategorie

boho suknie ślubne

Suknie ślubne w stylu boho

Niezależnie od tego czy jesteś fanką boho, czy nie, trzeba przyznać, że suknia ślubna w tym stylu jest wspaniałą opcją na wiele wesel! Pary Młode coraz chętniej i coraz częściej decydują się na ceremonię organizowaną na wolnym powietrzu, co sprzyja tego typu kreacjom – może to być ślub na plaży, na polanie lub w lesie. Każde miejsce będzie wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju!

Boho w modzie ślubnej

Jeśli myślisz, że wszystkie suknie ślubne w stylu boho są takie same to jesteś w ogromnym błędzie! Projektanci co sezon proponują nowe rozwiązania i udoskonalają swoje projekty spełniając przy tym marzenia wymagających Panien Młodych. Niewątpliwie jest jednak kilka cech, które tego typu kreacje łączą. Są to projekty delikatne i eteryczne, mające na celu podkreślenie subtelności Panny Młodej i jej oryginalności. Stroje w tym stylu nie mają wielu warstw sztywnego tiulu i nie są wysadzane mieniącymi się elementami. To pozostawiamy, tzw. księżniczkom czy rybkom.

Szukasz idealnej sukni ślubnej? Znajdziesz ją tutaj: www.wedding.pl/suknie-slubne

Lillian West na Wedding.pl

Co łączy suknie ślubne w stylu boho?

Przede wszystkim komfort Panny Młodej! Kobieta w takiej sukni powinna czuć się lekko, niczym nieskrępowana ma wyznać w niej miłość ukochanemu, a potem przetańczyć w jego ramionach całą noc! Pozostawiamy zatem za sobą sztywne gorsety, skomplikowane wiązana i koła pod spódnice.

Materiały! Współczesne Panny Młode są znacznie bardziej świadome mody i zwracają uwagę na tkaniny. W przypadku kreacji ślubnej boho z jednej strony będą to lejące się muśliny i jedwabie, romantycznie powiewające na wietrze i finezyjnie lejące się po sylwetce Panny Młodej, a z drugiej wszelkiej maści szlachetne koronki.

Kolor, który wbrew pozorom wcale nie jest tutaj tak oczywisty, ponieważ oprócz bieli, przyszłe żony mogą postawić na naturalne barwy, które królują w modzie boho – beże i odcienie nude.

W tego typu kreacjach bardzo często pojawiają się długie rękawki lub ¾. Niekiedy są również bardzo szerokie i lejące się, nadając w ten sposób stylizacji dodatkowej lekkości. Kolejnym wspólnym mianownikiem będą również niekiedy odkryte plecy.

Warsaw Poet na Wedding.pl

Dodatki do sukni ślubnej boho

Należy pamiętać, że w przypadku stylizacji boho ogromną rolę odgrywają dodatki! W tym przypadku możesz zaszaleć, założyć biżuterię z piórkami i oryginalny kapelusz z szerokim rondem. Jeśli jednak należysz do fanek klasyki, a Twoim marzeniem jest subtelna stylizacja, wystarczy, że założysz wyśnioną kreację, rozpuścisz włosy i pięknie się uśmiechniesz!

Autor: Wedding.pl

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.