Kategorie

wydarzenie Allani x mohito

Allani meets bloggers: Fashion KnowUp!

Event dedykowany blogerom, zatytułowany Allani meets bloggers Fashion KnowUp odbył się 2.08 w krakowskim biurze Allani.pl. Nie zabrakło więc najświeższych trendów, sporej dawki wiedzy od specjalistów marketingu internetowego oraz oczywiście selfie room’u, który bądź co bądź świetnie wpisał się w klimat starej krakowskiej kamienicy!

Allani x Mohito

W trakcie wydarzenia, zorganizowanego z myślą o blogerkach modowych i lifestylowych, odbyły się prelekcje przygotowane pod kątem blogów, które prowadzą dziewczyny – mogły dowiedzieć się, jak zaprojektować przyjazną dla użytkownika witrynę, jak skupić jego uwagę, oraz jak zoptymalizować stronę, by wygrać wyścig o pierwsze miejsce w wyszukiwarce. W roli ekspertów Allani wystąpili Jarosław Solecki UX Designer oraz Piotr Bronikowski – Analityk SEO. Marka MOHITO przygotowała natomiast prezentację najnowszej, jesiennej kolekcji, w oparciu o trendy z wybiegów. Mieliśmy więc okazję jako jedni z pierwszych zobaczyć i przymierzyć ubrania oraz dodatki, które marka zaproponowała na sezon AW2018.

Dziewczyny bardzo chętnie relacjonowały wydarzenie na swoich kanałach społecznościowych, nie zabrakło też wspólnych plotek i zdjęć, wszystko w towarzystwie dobrego jedzenia, pięknych kwiatów i obowiązkowych upominków od Allani i MOHITO.

Poniżej relacja zdjęciowa z tego wyjątkowego wydarzenia

Bardzo dziękujemy za obecność wszystkim gościom, to była niesamowita przyjemność Was poznać.

Dziękujemy również naszym prelegentom za solidną dawkę praktycznej wiedzy oraz oczywiście naszemu partnerowi wydarzenia marce MOHITO.

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.