Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Już wkrótce odbędzie się Wielka Gala Finałowa plebiscytu Kobieca Marka Roku i Męska Marka Roku
kobieca marka roku 2017

Już wkrótce odbędzie się Wielka Gala Finałowa plebiscytu Kobieca Marka Roku i Męska Marka Roku

Już niedługo poznamy laureatów tegorocznej edycji ogólnopolskich plebiscytów Kobieca Marka Roku i Męska Marka Roku. Kiedy i gdzie odbędzie się wielka gala finałowa? Koniecznie sprawdźcie!

Kobieca Marka Roku oraz Męska Marka Roku to coroczny plebiscyt, który wyróżnia firmy godne zaufania, posiadające najwyższej jakości produkty, korzystające z nowoczesnych technologii i wprowadzające innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. W tym roku o tym, kto został zdobywcą tytułów Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl oraz Męska Marka Roku – Siła Jakości dowiemy się na specjalnej Wielkiej Gali Finałowej, która odbędzie się 28 listopada w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele świata mediów, show-businessu, a także najlepszych firm kierujących ofertę do kobiet i mężczyzn. Nie zabraknie również bogatej oprawy artystycznej z udziałem polskich artystów.


Tytuły Kobieca Marka Roku i Męska Marka Roku przyznawane są w różnorodnych kategoriach: Moda,Uroda, Zdrowie, Multimedia, Gadżet, Hobby, Dom, Motoryzacja i Elektronika oraz kategoriach specjalnych: Męska/Kobieca Marka Roku – Debiut oraz Męska/Kobieca Marka Roku – Odkrycie. Firmy zasługujące na szczególne uhonorowanie nagradza się tytułami Gentleman Star/Woman Star. Jest to wyraz uznania za wysiłek i troskę o wybitną jakość oferowanych produktów i usług, podkreślenie ponadprzeciętnych walorów i bezkonkurencyjnej pozycji na rynku.

Ambasadorki i ambasadorzy plebiscytu

Kapitułę plebiscytu Kobieca Marka Roku tworzą jego Ambasadorki, czyli popularne i lubiane ikony stylu: supermodelka Kamila Szczawińska, trenerka kulinarna Daria Ładocha oraz prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna. Z kolei w Kapitule Męskiej Marki Roku zasiadają znane osobistości: dziennikarz Maciej Orłoś, aktor Karol Strasburger, aktor Tomasz Ciachorowski, kierowca rajdowy Kuba Przygoński, siatkarski Mistrz Świata Andrzej Wrona, aktor Mikołaj Krawczyk, bloger modowy Michał Będźmirowski oraz dziennikarz i prezenter Maciej Dolega.

Więcej informacji na temat plebiscytu znajdziecie na stronach: kobiecamarkaroku.pl oraz meskamarkaroku.pl.

Fot.: materiały prasowe organizatora

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.