Kategorie

christmas tree eyebrows

Ten makijażowy trend wprawi Cię w świąteczny nastrój

Stylizacja brwi w dziedzinie urodowej całkowicie przyćmiła w tym sezonie inne trendy! Makijażystki prześcigały się w wymyślaniu coraz to nowszych, bardziej… oryginalnych propozycji. Czym to zaowocowało? Warkoczami na brwiach, pomponikami, dziwnymi pierzastymi wytworami oraz… świątecznymi choinkami – to najnowszy wynalazek, który zdecydowanie wprawi Cię w świąteczny nastrój.

#ChristmasTreeEyebrows

Już tak bardzo przyzwyczaiłyśmy się do dziwnych wytworów na brwiach beauty blogerek czy makijażystek, że nawet tak bardzo nie zaskoczył nas ten szalony trend. Tym razem brwi nabrały iście świątecznego klimatu i przy pomocy kilku kosmetyków, ozdobnych kamyczków i aplikacji, zamieniają się w bożonarodzeniową choinkę! Brzmi absurdalnie? Faktycznie tak jest, co nie zmienia faktu, że Instagram zakochał się w tej modnej stylizacji naszej twarzy! Prekursorką choinkowych brwi jest influencerka, działająca w Internecie pod pseudonimem taytay_xx. To właśnie ona zapoczątkowała ten zabawny trend, który w ekspresowym tempie rozpowszechnił się w social mediach pod hashtagiem #christmastreeeyebrows.

Poczułaś ten świąteczny nastrój? My wolimy żywą choinkę przystrojoną bombkami, lampkami i strojnymi łańcuchami, jednak jeśli Ty preferujesz ten symbol Świąt na własnej twarzy, to powyższe makijaże będą dla Ciebie idealną inspiracją. Radzimy jednak swoje twórcze zapędy najpierw przetestować w gronie najbliższych w murach swojego domu. Niestety obawiamy się, że nieznani Ci przechodnie na ulicy, mogą odrobinę nie zrozumieć Twojego oryginalnego sposobu celebracji Świąt. Dla tych z Was, które mimo wszystko zakochały się w #christmastreeeyebrows, mamy przepis, jak krok po kroku je wykonać.

Zrób to sama!

Czas przystroić choinkę! Co będziesz potrzebowała do ich wykonania? Szczoteczkę, wosk, korektor oraz fantazyjne ozdoby! Na początek rozczesz brwi i przy pomocy wosku nadaj im kształt przypominający choinkę. Następnie wszystkie niepasujące do Twojej inwencji włoski przykryj kryjącym korektorem. Teraz czas na najprzyjemniejszą część, czyli kolorowe aplikacje! Wybieraj te, które producent zaopatrzył w delikatny klej na ich powierzchni. Postaraj się umiejscowić je tak, żeby cała stylizacja przypominała świąteczne drzewko. Wszystko w tym makijażu zależy jedynie od Twojej fantazji!

Więcej kosmetyków do makijażu znajdziesz poniżej:

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.