Kategorie

  • Allani
  • /
  • Produkt dnia
  • /
  • To ulubiona czapka księżnej Kate – obrońcy zwierząt są wściekli
czarna futrzana czapka

To ulubiona czapka księżnej Kate – obrońcy zwierząt są wściekli

Ta futrzana czapka noszona przez księżną Kate wywołała niemałe oburzenie. Co takiego się stało, że włochate nakrycie głowy okazało się kontrowersyjne? Sprawdźcie o co chodzi i zdecydujcie, czy też będziecie nosić taką czapkę tej zimy!

Księżna Kate uchodzi za ikonę stylu, a jej stylizacje zawsze zyskują spore grono zwolenniczek. Powoduje to szybkie znikanie ze sklepów ubrań i dodatków, które miała na sobie żona następcy tronu. Czy tak będzie w przypadku pewnego nakrycia głowy, które upodobała sobie Kate? Futrzana czapka wykonana z prawdziwego (!) futra młodej alpaki jest jej ulubionym zimowym elementem i wszystko wskazuje na to, że niedługo stanie się topowym dodatkiem tego sezonu. Czy obrońcy praw zwierząt powinni zacząć się mobilizować? A co z z życiem setek małych alpak, które staną się ofiarami modowego szaleństwa?

Futrzana czapka w stylu księżnej Kate

Księżna Kate lubi wracać do swoich ulubionych ubrań i akcesoriów, o czym świadczy wielokrotne pokazywanie się w nich. Futrzana czapka jest tego dowodem! Wszystko zaczęło się już rok temu, kiedy Kate wystąpiła w takim nakryciu głowy podczas wizyty w kościele. W tym sezonie ciężarna księżna Cambridge również nie zrezygnowała z tego stylowego dodatku, który stał się głównym elementem jej świątecznych stylizacji. Za każdym razem zestawiała futrzaną czapkę z wełnianymi płaszczami oraz butami na wysokich obcasach. Pozwoliło jej to uzyskać elegancki i nobliwy look.

Jak nosić futrzaną czapkę?

Futrzana czapka dość długo jawiła nam się jako relikt PRL-u, jednak dziś wszystko wraca do normy, a puchate nakrycie głowy może okazać się wybawieniem podczas mroźnych dni, które już nadeszły. Przeciwniczki mordowania zwierząt uspokajamy: nie musicie podążać za księżną i wybierać wyłącznie naturalnego futra. W sklepach znajdziecie sporo modeli z ekologicznego i sztucznego materiału. Warto zainwestować w taką czapkę z kilku powodów. Przede wszystkim jest idealna do łączenia jej z eleganckimi płaszczami, z którymi typowa beanie czy czapka z pomponem może wyglądać głupio. Ale nie tylko! Futrzane nakrycie głowy dobrze sprawdzi się z puchową kurtką (zwłaszcza w zimowych kurortach) i zapewni Wam maksymalną dawkę ciepła.

Ubrania, z którymi możesz połączyć futrzaną czapkę:

Ubrania i akcesoria dla fanek futer:

Fot.: Eastnews, Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.