Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Trampki na balu, czyli tak polskie gwiazdy imprezują na koniec karnawału
Bal Gwiazd Dobroczynności 2018

Trampki na balu, czyli tak polskie gwiazdy imprezują na koniec karnawału

Koniec karnawału obfituje w bale! Miniony weekend znów polskie celebrytki spędziły wyśmienicie – Bal Gwiazd Dobroczynności przyciągnął tłumy. Zobaczcie stylizacje z imprezy: kto nas oczarował, a kto zawiódł?

Bal Gwiazd Dobroczynności to organizowane corocznie wydarzenie, podczas którego nagradzane są gwiazdy zaangażowane społecznie. Podczas 9. edycji balu statuetki otrzymali m.in. Joanna Brodzik, Filip Chajzer i Katarzyna Zielińska. Oprócz oficjalnej części imprezy, nie mogło zabraknąć dobrej zabawy i tradycyjnej ścianki. Niektóre celebrytki postawiły na wieczorowe kreacje, inne pokazały się w czymś zupełnie innym. Zobaczcie nasz przegląd!

Gwiazdy w wersji wieczorowej

Bal Gwiazd Dobroczynności do czegoś zobowiązuje! Na imprezę tego typu najlepsza jest, rzecz jasna, długa suknia, która szykownie wlecze się po czerwonym dywanie i eksponuje wszelkie atuty swojej właścicielki. Właśnie tak było w przypadku Agnieszki Hyży. Gwiazda, która prowadziła imprezę, skusiła się na zmysłową czerwoną kreację od Mario Menezi. Było tu wszystko – seksowny głęboki dekolt, duże rozcięcie oraz spektakularny tren. Bez wątpienia celebrytka skradła show! Katarzyna Zielińska furorę zrobiła nowym kolorem włosów – blond fryzurka zdecydowanie odjęła jej lat. Niestety, balowa kreacja okazała się już mniej dobrana. Pastelowa różowa suknia sprawiła, że aktorka wypadła mdło. Czarę goryczy przelały jaskrawożółte dodatki: pas oraz kopertówka. Anna Czartoryska zadała szyku w groszkach. Czarno biała asymetryczna sukienka to model vintage z kolekcji Versace. Dla kontrastu Czartoryska dobrała tu czerwoną torebkę. Wyszło nonszalancko i niezbyt pompatycznie, a jednocześnie nadal szykownie.

W tym stylu:

Casualowo na bal?

O dziwo, nie wszystkie gwiazdy potraktowały nazwę bal dosłownie. Joanna Brodzik pojawiła się nawet w… trampkach. Aktorka dobrała sportowe obuwie do ciemnego sportowego garnituru i białej koszuli z logo fundacji. Stylizacja okazała się całkiem udana, z nutką humoru, jednak zupełnie nieodpowiednia na bal! Dyskusyjny jest również outfit Anny Dereszowskiej. Żakardowa rozkloszowana spódnica jak najbardziej nadawała się na wydarzenie, jednak połączenie jej z szarą koszulą popsuło wszystko. Jaka szkoda! A wystarczyło jedynie dobrać do połyskliwej spódnicy top lub elegancką bluzkę.

W tym stylu:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.