Kategorie

Tych spodni NIGDY nie ubieraj! Uwaga – pogrubiają!

Ubranie może sprytnie wymodelować sylwetkę, albo wręcz przeciwnie – bardzo zaszkodzić jej proporcjom. Co zatem nas pogrubia i czego warto unikać? Dziś przestrzegamy Was przed TYMI spodniami. Zobaczcie, o które nam chodzi!

Kim Kardashian może przyzwyczaiła nas już do wpadek, nieudanych stylizacji czy bardzo seksownych strojów, jednak trzymała się jednej zasady – by zawsze wyglądać szczupło. Gwiazda tym razem przez przypadek popełniła niemałą stylizacyjną gafę. Jeśli nie chcesz wyglądać na cięższą i masywniejszą, tych spodni, które wybrała Kim, po prostu MUSISZ unikać.

Kim Kardashian w obszernych spodniach

Tego typu spodnie są bezlitosne. Nie oszczędzą nikogo! Nawet szczupłe dziewczyny mogą w nich bardzo niekorzystnie wyglądać. Choć zapewne są niezwykle wygodne, to jednak są bardzo zdradliwe. Musimy przyznać, że Kim Kardashian, mimo niskiego wzrostu (gwiazda ma niecałe 160 cm), zdecydowała się na bezkształtną stylizację, która nie dość że „zjadła” jej optycznie parę centymetrów, to dodatkowo dodała je w okolicach bioder.

Celebrytka, chyba kierowana zbyt duża pewnością siebie, zapomniała, że osoby o takiej budowie ciała w takich zestawach prawie nigdy nie wyglądają dobrze. Garniturowa stylizacja, na jaką się zdecydowała, wyglądałaby świetnie jedynie na dziewczynie o figurze modelki. Kobiety niskie i krągłe, jak Kim, powinny wybierać zestawy, które podkreślają sylwetkę tym samym sprawiając, że będzie ona optycznie wyższa.

Tak czy nie? Garniturowa stylizacje Kim Kardashian

To nie pierwszy raz, kiedy Kim nosi garnitury, jednak wcześniej z ich noszeniem radziła sobie lepiej. Kim w oversizowej marynarce chciała prezentować się niczym prawdziwa fashionistka – nonszalancko i modnie. Może i rzeczywiście byłoby seksownie, gdyby nie za długie i zbyt szerokie spodnie, które ściągnęły całą sylwetkę w dół i sprawiły, ze Kim wyglądała na jeszcze… okrąglejszą, niż jest w rzeczywistości. Jeśli lubisz eleganckie spodnie, postaw na wąskie cygaretki – unikniesz niechcianej wpadki, a tego typu spodnie wysmuklą każde nogi. Zobaczcie sami na przykładzie teraźniejszej stylizacji i tej sprzed paru lat.

W tych spodniach ZAWSZE Twoja sylwetka będzie prezentować się korzystniej:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

2 komentarze