Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Włożyła bokserki męża i wyszła na miasto. Karolina Pisarek nie spodziewała się takiej reakcji. Faktycznie „przesada”?

Włożyła bokserki męża i wyszła na miasto. Karolina Pisarek nie spodziewała się takiej reakcji. Faktycznie „przesada”?

Karolina Pisarek najwyraźniej chce uchodzić za gwiazdę z poczuciem humoru, dlatego pozwoliła sobie ostatnio na mały modowy „wybryk”. Celebrytka włożyła męskie bokserki i poszła się sfotografować na mieście. Wyszło zabawnie?

Karolina Pisarek sukcesywnie buduje swoją karierę influencerki, współpracując z najlepszymi markami w branży i co rusz zaskakując swoimi stylizacjami. Celebrytka stara się jednocześnie budować wizerunek dziewczyny z sąsiedztwa, często wrzucają na swoje media społecznościowe posty z przymrużeniem oka. Ostatnio pochwaliłą się „streetwearową” stylizacją, w której wykorzystała… męskie bokserki.

Zobacz też: Karolina Pisarek nosi modne spodnie w stylu lat 2000.

Pisarek w bokserkach męża. Fani nie mieli litości

Źródło: Instagram, autorka: Karolina Pisarek

Źródło: Instagram, autorka: Karolina Pisarek

 

„Piżama czy street style” zapytała Pisarek w opisie postu, który opublikowała we wtorek na swoim Instagramie. Stylizacja faktycznie daje do myślenia: influencerka pozuje bowiem w męskich bokserkach w drobny prążek, ulubionych mokasynach i w skórzanej kurtce motocyklowej. Tę eklektyczną mieszankę uzupełniają białe skarpetki i krótki top w tym samym kolorze.

Oczywistym jest, że post miał na celu przede wszystkim sprowokować fanów do reakcji. Udało się, bo internauci w sekcji komentarzy nie próżnowali. Pisali:

„Stylizacja dramat. Spodenki jak dla faceta do spania i skarpety do tych butów”

„Bokserki Rogera?”

„Przesada”.

Byli też tacy followersi, którym look Karoliny Pisarek przypadł do gustu

„Piękna”

„Mega”

„Sztos”

„Pasuje przepięknie”

Choć wyjście w bokserkach partnera może nie być dobrym wyjściem, stylizacja Pisarek ma potencjał. Wystarczy zmienić męskie spodenki od piżamy na jeansowe szorty, żeby stworzyć o miejskim, a nawet festiwalowym charakterze.

Skompletuj look w stylu Karoliny Pisarek na Allani.pl: