Kategorie

Natalia Siwiec

Zobacz pierwsze zdjęcie córeczki Natalii Siwiec w Astonie Martinie

Tydzień temu na świecie przywitaliśmy Mię – córeczkę Natalii Siwiec, dzisiaj już jej rodzice chwalą się swoją pociechą na Instagramie! Czyżby już od małego Mia była skazana na „celebryckie” życie? Zobaczcie, jak wygląda, gdzie śpi i czym się … wozi!

Natalia Siwiec długo przed porodem zarzekała się, że będzie chronić prywatności swojej córeczki i ograniczy do minimum pokazywanie jej w mediach. Celebrytka przed narodzinami Mii faktycznie na jakiś czas zniknęła z Instagrama, po nich jednak jej konto zamieniło się w miejsce reklamowe, na którym gwiazda promuje przeróżne marki. Jedną z nich jest firma produkująca luksusowe wózki – jednym z nim „wozi się” mała Mia i jak możecie się domyślać nie jest to zwykła spacerówka …

Spacer na bogato!

Po opublikowaniu tego zdjęcia w mediach zawrzało! Niby zwykłe zdjęcie mamy z wózkiem na spacerze, a wywołało takie zamieszanie … Dlaczego? Fani szybko dokonali wnikliwej analizy i przeliczyli, że na zdjęciu ulokowana jest niemała sumka pieniędzy.

#mama #córka #MojaMiłość #jamarzę #onajużma #astonmartin #pierwszafura #pierwszyspacer #światoszalał @silvercrosspolska

Post udostępniony przez NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official)

Bez wątpienia najdroższy jest tutaj wózek małej Mii. To luksusowy, doskonały w swojej perfekcji model zaprojektowany przy współpracy marek Aston Martin i Silver Cross. Ta prestiżowa kolaboracja doprowadziła do powstania wózka idealnego. Niestety, niewiele niemowlaków ma zaszczyt wozić się w dziecięcym Aston Martinie, ponieważ zwyczajnie model ten jest niebotycznie drogi (jego cena waha się od 14 999 zł do 32 tyś. zł!) Aby spacer osiągnął najwyższy poziom prestiżu, sama mama musiała również wyglądać niezwykle luksusowo. Dlatego na wędrówkę z córka ubrała botki od Balenciagi o wartości przekraczającej 4 tyś. złotych oraz torebkę Chanel, której cena trzykrotnie przewyższa wartość butów. Stylowo i na bogato!

Pokój małej księżniczki Mii

Fani oprócz spacerów z niedawno narodzoną Mią, mogą również podziwiać jej pokój. Natalia Siwiec całą jego aranżację zleciła jednej firmie. Zobaczcie, jak spisali się dekoratorzy:

W pokoiku małej dziewczynki króluje wszechobecna biel, przełamana beżem. Firma zajęła się pokoikiem kompleksowo – od dywanów, po łóżeczka małej Mii i meble. Prestiż wystroju podwyższają personalizowanie dodatki z inicjałami Natalii Siwiec. Jak myślicie, czy dziewczynka pokocha swój sterylny pokój?

Zobacz, jak wygląda mała Mia!

Na koniec mamy dla Was zdjęcia, dla których prawdopodobnie odwiedziliście ten artykuł. Zostały one opublikowane na Instagramie przez dumnego tatę Mariusza Raduszewskiego i wzbogacone rozkosznymi hashtagami.

Tata bardzo starał się zachować umiar w prezentowaniu zdjęć Mii całemu światu, dlatego na fotografii znalazły się jedynie nóżki, rączka i trochę główki córeczki. Mimo to, jest to prawdopodobnie więcej niż spodziewali się tego fani! Oczywiście, opublikowane posty zyskały tysiące polubień i setki komentarzy… co już teraz wróży małej Mii zawrotną popularność. Czyżby razem z Klarą Lewandowską w przyszłości zostały najbardziej rozpoznawalnymi gwiazdami show-biznesu? Wszystko jest możliwe! 🙂

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

2 komentarze