Kategorie

torebka

Zwycięska stylizacja w konkursie Wittchen!

Znamy zwycięską stylizację w konkursie, w którym do wygrania była torebka Wittchen! Zobacz czym zachwycił jury nagrodzony zestaw!

W ubiegłym tygodniu na naszym portalu odbył się konkurs organizowany wraz z marką WITTCHEN, która słynie z wyjątkowych torebek o wysokiej jakości wykonania. Jedną z nich można było wygrać w naszym konkursie! Wybór zwycięzcy z pośród setek inspirujących stylizacji, był jak zwykle niesamowicie trudny, jednak jeden zestaw wyjątkowo nas oczarował. Zobacz kto został nagrodzony!

Zwycięska stylizacja w konkursie!

 

torebka

 


Jury, w którego skład wchodzili specjaliści z dziedziny mody z firmy Witchen oraz Allani wybrało stylizację, stworzoną z rzeczy o soczystych barwach, które pięknie komponują się z fantazyjnym printem na szortach, którym autorka nawiązuje do obrazu z okresu impresjonizmu. Nam ten zestaw wyjątkowo kojarzy się z polskim latem! Autorka wykorzystała tradycyjne motywy, takie jak gipiura na bluzce, przedstawiając je w nowoczesnym wydaniu. Podoba Wam się ten zestaw tak bardzo jak nam?

Ty również możesz wygrywać wyjątkowe nagrody w naszych konkursach! Wystarczy, że pochwalisz się swoim stylem, tworząc stylizację w aktywnej zakładce konkursowej. Wcześniej oczywiście możesz poćwiczyć i każdego dnia bawić się przy tworzeniu zestawów w naszym kreatorze!

Zobacz jak tworzyć stylizację w naszym kreatorze >>>

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.