Kategorie

  • Allani
  • /
  • Włosy
  • /
  • Ania Starmach już nie jest brunetką! Zobacz jej spektakularną metamorfozę
anna starmach

Ania Starmach już nie jest brunetką! Zobacz jej spektakularną metamorfozę

Kilka miesięcy temu media rozpisywały się na temat ślubu Anny Starmach i Piotra Kuska, dzisiaj znowu mają powód do sensacji! U znanej jurorki zaszły duże zmiany, którymi nie omieszkała pochwalić się na swoim Instagramie.

Czas na zmiany u Anny Starmach

Ostatnie miesiące były niezwykle intensywne dla Anny Starmach! Jej kariera nabrała tempa – gwiazda wydała nową książkę, wzięła ślub oraz ponownie została jurorem w szóstej edycji MasterChefa! Rok jednak zbliża się ku końcowi i restauratorka powoli zwalnia tempo… Wraz z zakończeniem wszystkich ważnych projektów celebrytkę naszła ochota na wizualne zmiany. Na jaką radykalną metamorfozę się zdecydowała? Zobaczcie!

 

#aniaprawieblondynka #malaaniawielkazmiana #comazpowie? #zbrunetkiwblondynke ??➡️??

Post udostępniony przez Anna Starmach (@anna_starmach)

Anna Starmach znana jest ze spójnego wizerunku, z którym rzadko eksperymentuje. Wszyscy kojarzą ją z ciemnymi puklami włosów, stylizowanych w delikatne fale. Przez długi czas nosiła fryzurę sięgającą poniżej ramion, kilka miesięcy temu jednak zdecydowała się na niezwykle modnego long boba, który bez wątpienia okazał się trafnym wyborem. To cięcie podkreśliło subtelną urodę Anny i jeszcze bardziej ją odmłodziło. Jurorka Masterchefa w swoim wyglądzie ceni sobie naturalność, dlatego przez długi czas nie ingerowała w kolor swoich włosów. Jej znakiem rozpoznawczym były kasztanowe pukle o zdrowym połysku. Przyszedł jednak czas na zmiany – dwa dni temu postanowiła zostać blondynką! Tę spektakularną metamorfozę przeprowadził fryzjer gwiazd – Łukasz Urbański, który jest odpowiedzialny za stylizację fryzur m.in. Joanny Krupy, Agnieszki Woźniak-Starak czy Mai Ostaszewskiej. Nowy image na włosach Anny Starmach to koloryzacja z refleksami, w której główną rolę gra ciepły, karmelowy blond.

Jak Wam się podoba metamorfoza Anny Starmach? Podoba Wam się w wersji blond, czy raczej wolałyście ją w naturalnym wydaniu? Napiszcie nam w komentarzu! 

Fot.: Instagram, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

2 komentarze