Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Czy tego typu sukienka pasuje kobietom po 50-tce? Sprawdź!
grazyna torbicka w dziewczęcej stylizacji

Czy tego typu sukienka pasuje kobietom po 50-tce? Sprawdź!

Kiedy gwiazdy prześcigają się w ekstrawaganckich stylizacjach, eksponując swoje atuty i nie pozostawiając zbyt wiele wyobraźni, Grażyna Torbicka udowadnia, że nie trzeba nachalnie odsłaniać ciała, by znaleźć się na ustach wszystkich. Lata lecą, a ona wciąż zachwyca – zobaczcie jej najnowszy look!

Dla niektórych gwiazd czas bywa niesłychanie łaskawy. Nie wiemy, jaki jest ich sekret: czy to specjalne diety, napoje z magicznym składem, kwestia genów, czy też wynik ćwiczeń i zdrowego trybu życia. W każdym razie wydają się nie zmieniać od lat. Tak właśnie jest w przypadku Grażyny Torbickiej, która jest doskonałym przykładem nowoczesnej kobiety po 50-tce.

Jak nosić dziewczęcą sukienkę mając 50 +?

Co ma w sobie Grażyna Torbicka, że jest tak lubiana i uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet? Odpowiedź jest prosta – prezenterka jest świadoma stylu, ceni minimalizm, a w swoich stylizacjach stawia na sprawdzoną klasykę. Dziennikarka doskonale zdaje sobie sprawę z wszelkich atutów sylwetki i potrafi bezbłędnie dopasować strój do okazji. Choć ma doskonałe warunki, które zachęcają do modowych eksperymentów, Torbicka raczej trzyma się z daleka od sezonowych trendów. Parę dni temu zaskoczyła nas swoją stylizacją i mogliśmy ją oglądać w wyjątkowo dziewczęcym zestawie!

Prezenterka i konferansjerka należy do pokolenia kobiet 50+: atrakcyjnych, które mimo upływu lat, wciąż są aktywne, udowadniając tym samym, że wiek to TYLKO liczba! Na premierze filmu Atak paniki gwiazda postawiła na dziewczęcą kreację… Torbicka wykonała śmiały ruch i założyła zwiewną sukienkę w kolorowe wzory. Ten model z transparentnymi wstawkami i postrzępionym zakończeniem z powodzeniem mogłaby założyć nastolatka. Torbicka pokazała, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby kobieta po 50-tce również włożyła podobny fason!  Elementu boho nadały zamszowe kozaki, które sięgały aż do uda, maskując tym samym zdradliwą długość sukienki. Byłoby o włos od wpadki, jednak gwiazda wyszła z tego obronną ręką… Całość została skomponowana ze smakiem, bez nadmiernego eksponowania ciała. Nie wiemy, jak Grażyna Torbicka to robi, ale niemal za każdym razem trudno jest oderwać od niej wzrok. Młodsze koleżanki mogą jej pozazdrościć klasy i szyku!

Sukienki dla kobiet  50+ w stylu Grażyny Torbickiej:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

10 komentarzy